TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Районна ТВК закінчила прийом подань для формування комісій

Вибори

Вчора закінчився прийом документів від політичних партій для формування складу територіальних виборчих комісій (ТВК) в Сторожинецькому районі, який проводився в залі засідань Сторожинецької РДА.

Склад ТВК можуть формувати місцеві організації партій, зареєстровані в встановленому законом порядку, при чому політичні партії, фракції яких є в Верховній Раді, можуть подавати для обов’язкового включення до складу ТВК по 2 особи, інші місцеві організації політичних партій – по 1 особі, яка, за необхідності, включається шляхом жеребкування.

Подання до відповідних сільських, селищних та міської ТВК надали 5 суб’єктів подання:

  • Політичної партія “Народний фронт” – 17 подань на 34 особи від фракції;
  • “Аграрна партія” – 24 подання на 24 особи;
  • “Радикальна партія Олега Ляшка” – 1 подання до міської ТВК на 2 особи;
  • Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” подало 2 подання від фракції на 48 осіб і  одне подання від політичної партії на 24 особи;
  • Блок Петра Порошенка “Солідарність” також подали 2 подання від фракції на 48 осіб і одне подання від політичної партії на 24 особи.

Згідно закону “Про місцеві вибори” мінімальна кількість членів ТВК становить 9 осіб, а максимальна – 18. Так як до складу більшості ТВК не було подано мінімально необхідну кількість чоловік, то для того, щоб забезпечити 9 осіб, голова Сторожинецької районної ТВК за пропозиціями членів районної ТВК подає свої кандидатури.

Формування складу ТВК та призначення керівного складу має відбутися до 12 вересня, а самі комісії по району мають розпочати свою роботу не пізніше 14 вересня.

Сторожинецька районна територіальна комісія знаходиться за адресою: м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 4а (приміщення “Укртелекому”, 3 поверх)

Читайте також:  ЦВК сформувала склад Сторожинецької міської територіальної виборчої комісії
Категорія: Вибори
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ