TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

В районі сформовано склад міської і сільських ТВК

ТВК

Сьогодні відбулося засідання Сторожинецької районної територіальної виборчої комісії з приводу формування міської, селищних та сільських виборчих комісій, а також призначення керівного складу цих комісій.

Так як в деяких комісіях було недостатньо подань на кандидатури до складу комісій від політичних партій, то комісією було додано осіб за поданням заступника голови ТВК.

Процедура розподілу керівних посад відбувалася за допомогою жеребкування та була затверджена голосуванням комісії. Розподіл керівних посад був наступним:

  • ВО “Батьківщина” отримала 9 посад голів, 8 посад заступників, 7 посад секретарів.
  • БПП “Солідарність” отримали 9 посад голів, 8 посад заступників, 6 посад секретарів.
  • ПП “Аграрна партія” отримала 3 посади голови, 4 посади заступників, 8 посад секретарів.
  • ПП “Народний фронт” отримала 3 посади голови, 4 посади заступників, 3 посади секретаря.

Радикальна Партія Олега Ляшка не отримала жодної посади, оскільки від цієї політичної партії було подання лише на 2 особи і вона в розподілі не брала участі.

ТВК

На засіданні районної ТВК було представлено нового голову комісії, яким став Дмитро Балінов.

Склад територіальних виборчих комісій по населених пунктах району:

Сторожинець

Склад Сторожинецької міської територіальної виборчої комісії 

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Леонтій Оксана Миколаївна 01.03.1972 ВО “Батьківщина” Голова ТВК
Мукоєд Іван Валерійович 18.01.1994 ПП “Народний фронт” Заступник голови ТВК
Гумен Ольга Ігорівна 26.11.1968 БПП “Солідарність” Секретар ТВК
Гаврилюк Мар’яна Михайлівна 13.09.1979 БПП “Солідарність” Член ТВК
Богатирець Марія Михайлівна 31.07.2015 БПП “Солідарність” Член ТВК
Безрук Галина Миколаївна 02.04.1943 ПП “Аграрна партія” Член ТВК
Звоздецька Віоріка Іванівна 04.10.1959 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Лазарюк Світлана Костянтинівна 20.12.1977 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Біндяк Андрій Сергійович 11.12.1992 ПП “Народний фронт” Член ТВК
Олексюк Олексій  Іванович 05.01.1942 Радикальна партія Олега Ляшка Член ТВК
Пінчук Олена Аурелівна 07.05.1974 Радикальна партія Олега Ляшка Член ТВК

Банилів-Підгірний

Склад Банилово-Підгірнівської територіальної виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Шенкович Ганна Костянтинівна 20.11.1961 ВО “Батьківщина” Голова ТВК
Синявська Любов Георгіївна 19.08.1985 БПП “Солідарність” Заступник голови ТВК
Ткаченко Сніжана Володимирівна 17.01.1989 ПП “Аграрна партія” Секретар ТВК
Боднарюк Василь Миколайович 24.04.1967 БПП “Солідарність” Член ТВК
Павлюк Марія Дмитрівна 21.09.1975 БПП “Солідарність” Член ТВК
Стратейчук Віра Омелянівна 04.03.1959 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Дзезич Любов Рудольфівна 07.04.1954 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Гойник Андрій Ористович 12.06.1960 ПП “Народний фронт” Член ТВК
Микитюк Савета Василівна 18.06.1953 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Бобівці

Склад Бобовецької територіальної виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Григоряк Ірина Юріївна 27.07.1986 БПП “Солідарність” Голова ТВК
Григорчук Валентина Танасіївна 13.02.1974 ВО “Батьківщина” Заступник голови ТВК
Івончак Ористія Іванівна 05.06.1959 ПП “Аграрна партія” Секретар ТВК
Григорчук Юрій Михайлович 02.12.1983 БПП “Солідарність” Член ТВК
Лазарюк Оксана Штефанівна 04.12.1973 БПП “Солідарність” Член ТВК
Козак Оксана Іванівна 06.06.1981 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Григорчук Юрій Михайлович 02.12.1983 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Кордубан Василь Іванович 15.01.1981 ПП “Народний фронт” Член ТВК
Григорчук Іван Дмитрович 4.10.1960 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Буденець

Склад Буденецької територіальної виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Клабановська Лариса Тодорівна 29.12.1961 ПП “Аграрна партія” Голова ТВК
Думитрашкевич Олена Олексіївна 01.03.1989 БПП “Солідарність” Заступник голови ТВК
Бурла Світлана Миколаївна 07.07.1985 ВО “Батьківщина” Секретар ТВК
Паладій Ілля Васильович 24.07.1986 БПП “Солідарність” Член ТВК
Паладій Марія Василівна 03.01.1955 БПП “Солідарність” Член ТВК
Івончак Марія Радівна 25.08.1963 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Кушнір Олена Михайлівна 13.05.1994 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Тофан Родіка Іванівна 08.03.1967 ПП “Народний фронт” Член ТВК
Попович Людмила Титусівна 27.04.1970 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Великий Кучурів

Склад Великокучурівської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Цілюк Ауріка Дмитрівна 14.11.1961 БПП “Солідарність” Голова ТВК
Левицька Валентина Іванівна 09.09.1954 ВО “Батьківщина” Заступник голови ТВК
Вотько Оксана Юріївна 20.11.1995 ПП “Народний фронт” Секретар ТВК
Мінтенко Наталія Миколаївна 30.08.1990 БПП “Солідарність” Член ТВК
Радул Ореся Георгіївна 23.04.1961 БПП “Солідарність” Член ТВК
Куцак Оксана Ярославівна 08.02.1979 ПП “Аграрна партія” Член ТВК
Горенко Віолета Василівна 26.06.1984 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Каруценко Ірина Леонідівна 07.05.1974 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Вотько Христина Юріївна 29.11.1989 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Верхні Петрівці

Склад Верхньопетрівецької сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Павел Альона Петрівна 01.05.1981 ВО “Батьківщина” Голова ТВК
Дерчук Ліліана Іллівна 02.12.1987 ПП “Народний фронт” Заступник голови ТВК
Владіян Ліліяна Михайлівна 21.01.1969 БПП “Солідарність” Секретар ТВК
Пінтеску Олена Іллівна 19.11.1948 БПП “Солідарність” Член ТВК
Дрощак Родіка Леонівна 28.06.1955 БПП “Солідарність” Член ТВК
Маріуца Зіновія Георгіївна 02.01.1955 ПП “Аграрна партія” Член ТВК
Чурюк Олена Костянтинівна 28.05.1966 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Дрощак Анжела Володимирівна 07.07.1990 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Бурла Евгенія Іллівна 28.07.1947 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Давидівка

Склад Давидівської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Шестакович Тамара Петрівна 01.06.1969 ПП “Аграрна партія” Голова ТВК
Гринчук Тетяна Іванівна 14.06.1967 ВО “Батьківщина” Заступник голови ТВК
Стоколос Жанна Степанівна 18.09.1984 БПП “Солідарність” Секретар ТВК
Бергоміцький Дмитро Михайлович 20.10.1968 БПП “Солідарність” Член ТВК
Галінська Віра Дмитрівна 22.04.1977 БПП “Солідарність” Член ТВК
Москалюк Галина Іванівна 21.03.1963 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Гринчук Михайло Григорович 15.091968 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Тимкалюк Наталя Григорівна 05.12.1968 ПП “Народний фронт” Член ТВК
Кузик Сюзанна Анатоліївна 21.07.1988 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Зруб-Комарівці

Склад Зруб-Комарівської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Крушельницька Галина Іванівна 10.09.1967 БПП “Солідарність” Член ТВК
Кричуняк Михайліна Іванівна 21.11.1963 БПП “Солідарність” Голова ТВК
Фальоса Григорій Петрович 11.02.1971 БПП “Солідарність” Член ТВК
Павлюк Василь Миколайович 16.01.1955 ПП “Аграрна партія” Секретар ТВК
Доскалюк Тетяна Іванівна 18.08.1969 БПП “Солідарність” Заступник голови ТВК
Тарасова Тетяна Василівна 28.02.1986 БПП “Солідарність” Член ТВК
Кричуняк Алла Костянтинівна 28.10.1977 БПП “Солідарність” Член ТВК
Кермач Ганна Іванівна 24.10.1988 За под. заст. голови ТВК Член ТВК
Івончак Марина Іллівна 01.03.1981 За под. заст. голови ТВК Член ТВК

Їжівці

Склад Їжівської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Влад Аурел Георгійович 08.09.1970 БПП “Солідарність” Голова ТВК
Влад Ілля Васильович 10.04.1961 БПП “Солідарність” Член ТВК
Гуцану Ілля Георгійович 02.08.1950 БПП “Солідарність” Член ТВК
Іонашку Леонід Васильович 09.09.1984 ПП “Аграрна партія” Секретар ТВК
Фрунза Марія Георгіївна 04.09.1985 ВО “Батьківщина” Заступник голови ТВК
Лукан Олена Володимирівна 02.01.1981 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Обрачан Наталія Костянтинівна 04.11.1982 ВО “Батьківщина” Член ТВК

Кам'яна

Склад Кам’янської сільськоївиборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Мітран Ольга Іванівна 03.06.1940 ВО “Батьківщина” Голова ТВК
Батушнян Оксана Василівна 07.08.1970 БПП “Солідарність” Заступник голови ТВК
Вороновська Марина Михайлівна 22.11.1972 ПП “Аграрна партія” Секретар ТВК
Мензак Наталія Георгіївна 29.11.1979 БПП “Солідарність” Член ТВК
Костюк Алла Петрівна 15.11.1968 БПП “Солідарність” Член ТВК
Боклач Ганна Єреміївна 20.02.1970 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Мінтенку Світлана Василівна 13.03.1986 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Веренько Аліна Корниліївна 01.08.1981 За под. заст. голови ТВК Член ТВК
Товстецька Людмила Іллівна 13.08.1965 За под. заст. голови ТВК Член ТВК

Комарівці

Склад Комарівської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Барановська Галина Іллівна 08.04.1965 ВО “Батьківщина” Голова ТВК
Кушнір Марія Іванівна 27.09.1960 ПП “Аграрна партія” Заступник голови ТВК
Сумарюк Алла Петрівна 18.12.1993 БПП “Солідарність” Секретар ТВК
Гараміта Юлія Володимирівна 19.08.2015 БПП “Солідарність” Член ТВК
Сумарюк Галина Петрівна 01.11.1974 БПП “Солідарність” Член ТВК
Гуцуляк Олена Михайлівна 26.07.1976 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Гуцуляк Наталія Григорівна 16.06.1975 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Демедюк Наталія Василівна 09.11.1969 ПП “Народний фронт” Член ТВК
Якимович Діана Миколаївна 14.10.1990 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Красноїльськ

Склад Красноїльської селищної територіальної виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Герман Доріна Тодорівна 06.10.1959 БПП “Солідарність” Голова ТВК
Іліуц Марія Дмитрівна 22.12.1990 ПП “Народний фронт” Заступник голови ТВК
Луптович Марія Семенівна 09.01.1980 ВО “Батьківщина” Секретар ТВК
Пламада Магдалина Петрівна 17.04.1979 БПП “Солідарність” Член ТВК
Герман Магдалина Георгіївна 12.03.1959 БПП “Солідарність” Член ТВК
Григоришин Микола Ілліч 04.12.1941 ПП “Аграрна партія” Член ТВК
Іліуц Марія Іванівна 04.06.1990 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Мотреску Ганна Іванівна 03.07.1995 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Барбауца Родіка Костянтинівна 30.12.1966 ПП “Народний фронт” Член ТВК
Читайте також:  ЦВК сформувала склад Сторожинецької міської територіальної виборчої комісії

Костинці

Склад Костинецької сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Цуркан Тамара Іванівна 16.06.1973 БПП “Солідарність” Голова ТВК
Мунтян Володимир Георгійович 04.12.1985 ПП “Аграрна партія” Заступник голови ТВК
Константинюк Олена Василівна 30.03.1951 ВО “Батьківщина” Секретар ТВК
Тудан Мар’яна Іллівна 20.10.1991 БПП “Солідарність” Член ТВК
Тудан Алла Миколаївна 03.02.1976 БПП “Солідарність” Член ТВК
Савельєва Домка Георгіївна 29.10.1957 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Гренчук Наталія Олександрівна 25.01.1978 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Сакало Андрій Геогійович 21.02.1983 ПП “Народний фронт” Член ТВК
Пентескул Констянтин Дмитрович 12.11.1973 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Михальча

Склад Михальчанської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Білек Василь Іванович 28.10.1994 ПП “Народний фронт” Голова ТВК
Олійник Анастасія Іванівна 02.01.1954 ВО “Батьківщина” Заступник голови ТВК
Поляк Ірина Вікторівна 24.10.1987 БПП “Солідарність” Секретар ТВК
Свіріна Христина Миколаївна 22.07.1985 БПП “Солідарність” Член ТВК
Госик Яна Вікторівна 24.08.1978 БПП “Солідарність” Член ТВК
Проданчук Сергій Васильович 26.01.1972 ПП “Аграрна партія” Член ТВК
Штефюк Оксана Миколаївна 25.12.1969 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Гречка Наталія Сільвестрівна 19.09.1963 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Білек Тетяна Василівна 25.01.1994 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Нижні Петрівці

Склад Нижньопетрівецької сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Штефуряк Родіка Іллівна 11.06.1976 БПП “Солідарність” Голова ТВК
Урсу Ліліана Загарівна 21.12.1974 ПП “Народний фронт” Заступник голови ТВК
Кнапик Марія Георгіївна 08.07.1966 ВО “Батьківщина” Секретар ТВК
Алергуш Олена Георгіївна 18.08.1968 БПП “Солідарність” Член ТВК
Васка октавія Георгіївна 22.06.1964 БПП “Солідарність” Член ТВК
Попеску Аврора Констянтинівна 08.07.1955 ПП “Аграрна партія” Член ТВК
Дика Марія Тодорівна 14.07.1997 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Вергун Олена Георгіївна 27.04.1976 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Урсу Марина Костянтинівна 28.08.1996 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Нові Бросківці

Склад Новобросковецької сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Козак Зінаїда Костянтинівна 20.02.1970 ВО “Батьківщина” Голова ТВК
Іліка Тодор Вікентійович 01.03.1959 ПП “Аграрна партія” Заступник голови ТВК
Іліка Оксана Євгенівна 8.02.1970 ПП “Народний фронт” Секретар ТВК
Токарюк Оксана Тодорівна 27.04.1970 БПП “Солідарність” Член ТВК
Кривко Людмила Миколаївна 04.06.1964 БПП “Солідарність” Член ТВК
Кудельницький Валерій Васильович 05.04.1960 БПП “Солідарність” Член ТВК
Гаврилюк Тетяна Михайлівна 26.11.1971 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Іліка Ірина Михайлівна 28.07.1975 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Григоряк Микола Дмитрович 21.05.1963 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Панка

Склад Панківської територіальної виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Красовська Наталія Василівна 24.01.1981 ВО “Батьківщина” Голова ТВК
Дроздик Леона Йосипівна 02.02.1967 БПП “Солідарність” Заступник голови ТВК
Павлюк Оксана Миколаївна 21.10.1987 БПП “Солідарність” Секретар ТВК
Алексюк Наталія Іванівна 09.04.1973 БПП “Солідарність” Член ТВК
Лукасевич Мирослава Михайлівна 03.02.1991 БПП “Солідарність” Член ТВК
Красовська Оксана Іванівна 08.08.1972 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Івончак Ганна Михайлівна 15.05.1960 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Красовський Михайло Ілліч 03.11.1951 Член ТВК
Зеленюк Вероніка Василівна 28.08.1961 Член ТВК

Ропча

Склад Ропчанської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Перчик Анатолій Михайлович 18.03.1991 ВО “Батьківщина” Голова ТВК
Даскалюк Ілля Дмитрович 20.03.1985 БПП “Солідарність” Заступник голови ТВК
Гушулей Марія Констянтинівна 19.07.1976 ПП “Аграрна партія” Секретар ТВК
Мат’яш Володимир Михайлович 27.07.1972 БПП “Солідарність” Член ТВК
Мат’яш Тетяна Іллівна 13.12.1977 БПП “Солідарність” Член ТВК
Опаїць Іван Семенович 13.02.1947 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Жосан Олена Іванівна 22.11.1958 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Зеленюк Вероніка Василівна 28.08.1961 За под. заст. голови ТВК Член ТВК
Урсулян Люся Троянівна 10.03.1964 За под. заст. голови ТВК Член ТВК

Слобода-Комарівці

Склад Слобода-Комарівської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Дударчук Любов Ярославівна 23.02.1968 ВО “Батьківщина” Голова ТВК
Федорюк Ліля Іванівна 31.07.1978 БПП “Солідарність” Заступник голови ТВК
Купчанко Катерина Деонізіївна 28.04.1957 ПП “Народний фронт” Секретар ТВК
Косован Світлана Іванівна 21.04.1968 БПП “Солідарність” Член ТВК
Ольхова Зіновія Олександрівна 04.10.1955 БПП “Солідарність” Член ТВК
Токарюк Марія Ярославівна 07.09.1972 ПП “Аграрна партія” Член ТВК
Маліщук Емілія Василівна 24.09.1961 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Косован Василина Дмитрівна 11.12.1970 ВО “Батьківщина” Член ТВК

Старі Бросківці

Склад Старобросковецької сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Маніліч Валентина Георгіївна 06.02.1968 БПП “Солідарність” Голова ТВК
Коник Валентина Іванівна 12.02.1969 ВО “Батьківщина” Заступник голови ТВК
Многодітна Армонія Михайлівна 03.09.1950 ПП “Аграрна партія” Секретар ТВК
Іліка Валентина Аврелівна 12.10.1972 БПП “Солідарність” Член ТВК
Кордубан Олеся Констянтинівна 19.05.1981 БПП “Солідарність” Член ТВК
Городинська Юлія Іллівна 14.06.1993 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Королюк Ірина Юріївна 01.12.1989 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Королюк Віктор Йосифович 09.05.1995 ПП “Народний фронт” Член ТВК
Короюк Йосиф Вікторович 03.03.1973 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Стара Жадова

Склад Старожадівської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Стефуряк Лілія Василівна 20.11.1969 ПП “Народний фронт” Голова ТВК
Сабура Савета Миколаївна 07.12.1957 БПП “Солідарність” Заступник голови ТВК
Марчак Стефанія Миколаївна 10.10.1955 ВО “Батьківщина” Секретар ТВК
Велянська Марія Георгіївна 15.08.1954 БПП “Солідарність” Член ТВК
Мазур Марина Октавівна 16.09.1979 БПП “Солідарність” Член ТВК
Зініна Алла Михайлівна ПП “Аграрна партія” Член ТВК
Синятович Інна Миколаївна 03.07.1950 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Гаврелюк Леонора Макарівна 03.03.1953 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Стефуряк Дана Вячеславівна 02.01.1993 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Стара Красношора

Склад Старокрасношорської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Федюк Василь Йосипович 22.02.1970 БПП “Солідарність” Голова ТВК
Луптович Ева Михайлівна 24.08.1988 ПП “Аграрна партія” Заступник голови ТВК
Хапінська Марія Костянтинівна 01.12.1956 ВО “Батьківщина” Секретар ТВК
Ільїна Мар’яна Якубівна 13.01.1974 БПП “Солідарність” Член ТВК
Голубєва Юлія Францівна 11.11.1984 БПП “Солідарність” Член ТВК
Ваврич Яна Людвігівна 19.05.1977 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Корабльова Роза Іванівна 08.06.1974 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Легоцька Єва Антонівна 16.12.1994 За под. заст. голови ТВК Член ТВК
Дерчик Юрій Фаб’янович 18.04.1987 За под. заст. голови ТВК Член ТВК

Череш

Склад Черешської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Тоненька Георгіна  Олександрівна 12.04.1968 ПП “Народний фронт” Голова ТВК
Савчук Юрій Олегович 24.03.1973 БПП “Солідарність” Заступник голови ТВК
Попеску Вікторія Аркадіївна 03.01.1966 ВО “Батьківщина” Секретар ТВК
Ксьонзик Флоря Іллівна 21.04.1968 БПП “Солідарність” Член ТВК
Бойческу Юлія Юріївна 06.05.1991 БПП “Солідарність” Член ТВК
Георгіян Світлана Іллівна 03.02.1985 ПП “Аграрна партія” Член ТВК
Постатник Тетяна Степанівна 02.01.1969 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Федурян Олена Іванівна 09.09.1987 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Посташник Марія Артурівна 31.03.1991 ПП “Народний фронт” Член ТВК

Чудей

Склад Чудейської сільської виборчої комісії

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Суб’єкт подання Посада
Соловйова Наталія Олександрівна 07.01.1968 ПП “Аграрна партія” Голова ТВК
Гнатчук Руслан Георгійович 04.09.1988 ВО “Батьківщина” Заступник голови ТВК
Падурі Ліліана Костянтинівна 04.04.1985 БПП “Солідарність” Секретар ТВК
Биндю Ніна Василівна 29.08.1966 БПП “Солідарність” Член ТВК
Осанчук Наталія Григорівна 22.03.1963 БПП “Солідарність” Член ТВК
Костенюк Андрій Васильович 15.10.1989 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Гнатчук Євгеній Георгійович 25.10.1991 ВО “Батьківщина” Член ТВК
Пожога Валентина Леонівна 21.05.1983 За под. заст. голови ТВК Член ТВК
Грозаву Світлана Іванівна 23.10.1980 За под. заст. голови ТВК Член ТВК

Категорія: Новини району
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ