В ЄС вирішили обмежити ціну на весь імпортний природний газ – ЗМІ

У Європейському Союзі домовилися щодо обмеження ціни на газ. Але обмежити ціну хочуть не тільки на російський газ, а й взагалі на все імпортне блакитне паливо.

Про це заявила міністр клімату і навколишнього середовища Польщі Анна Москва в ефірі Польського радіо, повідомляє Слово і Діло.

За її словами, в процесі обговорення обмеження цін на газ виникли певні протиріччя між країнами. Тому підсумковим стало рішення саме про обмеження цін на газ в цілому.

«Загальний висновок такий, що для всього імпортованого газу це рішення, яке ми хотіли б бачити в цьому остаточному пакеті» – резюмувала міністр.

Нагадаємо, доходи росії від експорту викопних енергоносіїв за перші шість місяців війни в Україні набагато перевищили витрати на саму війну. Прибуток за цей період склав 158 млрд євро, в той час, як витрати на ведення бойових дій оцінюються в 100 млрд.

На росії тим часом шантажують Європу газом. Там заявили, що проблеми з постачанням газу в Європу «Північним потоком» збережуться до зняття західних санкцій, і що наміри обмежити ціни на російські енергоресурси тільки призведуть до подальшого зростання на світових ринках, зокрема в Європі.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ