TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

На Буковині перебуває понад 106 тисяч вимушених переселенців, з них 37 тисяч – діти. Область готується до другої хвилі ВПО

Наразі на Буковині перебуває понад 106 тисяч вимушених переселенців, з них 37 тисяч – діти. Близько 11 тисяч внутрішньо переміщених осіб вже покинули наш край. Зараз область готується до нової хвилі ВПО.

Про це йшлося під час зустрічі із представниками ООН, яку провів заступник начальника Чернівецької ОВА Олександр Янков і радниця-піарниця Руслана Запаранюка Тетяна Лупова (див. фото).

Вони, зокрема, обговорили процес розгортання та облаштування додаткових місць для вимушених переселенців. Фахівці ОВА розповіли, що для допомоги такій категорії осіб в області діє регіональна програма підтримки ВПО. Частина вимушених переселенців проживає у 170 установах краю, з них 73 – це заклади освіти.

Крім того, на Буковині визначили 52 резервні заклади, які готують до прийому українців із інших регіонів.

Натомість представники ООН розповіли про свою діяльність на Буковині та підтримку, яку надають вимушеним переселенцям. Вони зазначили, що готові надалі допомагати українцям, які змушені були покинути свої домівки через війну.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
050 105 49 06

АРХІВ