У Центрі Миколайчука покажуть українську стрічку «Віддана»

Показ українських фільмів проходить у рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги».

22 вересня у культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука відбудеться показ української кінострічки «Віддана». Початок – о 18:00.

Вхід вільний.

Про це повідомляють у соцмережах Центру Миколайчука.

«Показ українських фільмів, який проходить у рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги» у центрі Миколайчука продовжується кінострічкою – «Віддана», – йдеться у повідомленні.

Стрічка «Віддана» режисерки Христини Сиволап, створена 2020 року. 

У сюжеті фільму – історія починається в Станіславові у другій половині 19 століття. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли й так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та нескінченні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

Раніше ми писали про те, що фільм «Віддана», в якому залучені сотні чернівчан, завершили знімати.

 

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ