У Чернівцях стартувала міжнародна наукова конференція імені Антона Кохановського

У заході беруть участь науковці з різних міст України та Румунії.

Фото Чернівецької обласної ради

Сьогодні, 22 вересня, у Чернівцях розпочала роботу міжнародна наукова конференція імені Антона Кохановського. Офіційне відкриття заходу відбулося у сесійній залі міської ради. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

«На минулих конференціях ми дискутували про адміністративно-територіальну реформу, утворення громад та їхню спроможність. На жаль, зараз ми перебуваємо в інших умовах і будемо трішки відходити від теми адміністративних одиниць та реформи, закцентувавши увагу на агресії росії проти України та ролі самоврядності у цих процесах. Говоритимемо про те, як громади забезпечують тил, про функції обласних та районних рад в умовах дії воєнного стану. Частково дискусія буде зміщена, але ми прекрасно розуміємо, що тільки у цілеспрямованій, спільній роботі зазначених одиниць можемо перемогти агресора», – зазначив перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор.

Тема першого пленарного засідання — «Реалізація повноважень і компетенцій місцевого самоврядування в умовах викликів національній та глобальній безпеці».

Фото Чернівецької обласної ради

Участь у засіданні взяли голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, науковці з інших міст України та Румунії. Під час пленарного засідання також презентували збірник наукових праць.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ