Звання Почесного громадянина Буковини для оборонця Азовсталі та приміщення для інтернату з Луганщини: які рішення приймали на сесії обласної ради. Фото

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання дев’ятої сесії Чернівецької обласної ради.

Чернівецька обласна рада закрила сьогодні, 29 вересня, дев’яту сесію. Після майже чотиримісячної перерви, спричиненої війною, депутати розпочали сесійне засідання 15 вересня, яке перервала повітряна тривога. Сьогодні відбулося друге пленарне засідання цієї сесії.

Так, обранці прийняли рішення посмертно відзначити званням Почесного громадянина Буковини поета, захисника України Сергія Баламутовського (Скальда), котрий пішов добровольцем на фронт ще у 2014 році, а під час повномасштабного вторгнення росії відважився разом із побратимами вирушити гелікоптером на підмогу оборонцям Маріуполя. Він загинув під час оборони «Азовсталі».

Цей титул також отримала гранатометниця Павліна Николаєвич, котра продовжує захищати Україну в статусі командира гранатометного відділення 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Крім того, під час сесії депутати підтримали клопотання про нагородження Почесною відзнакою Верховної Ради України кандидата історичних наук Василя Карпа, який є заступником декана факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

З-поміж іншого, на сесії також погодили передачу в оренду комунальних приміщень у Красноїльську для психоневрологічному інтернату з міста Попасна, що на Луганщині. Понад сотні підопічних разом із працівниками інтернату переїхали до Буковини після повномасштабного вторгнення рф. Вони розселилися в комунальних установах нашої області. Проте з часом адміністрація закладу попросила обласну раду розмістити всіх підопічних під одним дахом.

Крім того, обласна рада делегувала своїх депутатів, як представників громадськості, до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони та Головного управління Національної поліції (ГУНП) в Чернівецькій області.

Так, до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони увійшли депутати Василь Каглянчук та Володимир Єленєв. Своєю чергою, у поліцейській комісії ГУНП в Чернівецькій області інтереси громадськості представлятимуть Олександр Шкурідін і Василь Гончар.

Загалом, протягом двох пленарних засідань, депутати розглянули всі 38 питань порядку денного.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ