Боріться, поборете! Зеленський потужно звернувся до корінних народів Росії

Президент України Володимир Зеленський записав звернення російською до народів Кавказу, Сибіру та інших корінних народів Росії. Відповідне відео глава держави опублікував у соцмережах.

«Звертаюся до народів Кавказу, Сибіру та інших корінних народів Росії. Дагестанці не повинні гинути в підлій та ганебній війні Росії. Чеченці, інгуші, осетини, черкеси та будь-який інший народ, який опинився під російським прапором. Загалом майже 200 народів. Ви знаєте, хто відправляє вас усіх воювати до України. Той, хто відправляє, хоче зробити вас «вантажем 200», – зазначає президент, якого цитує Главком.

Зеленський наголосив, що треба боротися зараз. Виходити на площі зараз, щоб потім не боротися в лісах за право жити. Глава держави зазначив, що Росія єдина у світі країна, яка возить за собою мобільні крематорії, щоб було легше брехати про кількість загиблих.

«Я впевнений, що ви втомилися від брехні. Я впевнений, що ви знаєте: боротися треба зараз! Ми бачимо, що ви чините опір злочинній мобілізації, якою російська влада хоче перекрити провал своєї кадрової армії та своїх злочинних наказів. Боріться, щоб не загинути! Захищайте свою свободу зараз на вулицях і площах, щоб потім не довелося воювати в горах і лісах просто за своє право жити, коли російська влада почне і наступні хвилі мобілізації. Боріться! Поборете», – додав Зеленський.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ