Буковинські правоохоронці затримали волинянина за підробку документів і незаконне переправлення ухилянтів через кордон

Розслідуючи спроби чоловіків незаконно виїхати за межі України з підробленими документами, співробітники поліції задокументували злочинну діяльність жителя Волині. За 800 доларів США порушник вносив до закордонних паспортів фіктивні відмітки про постійне проживання в інших країнах і перебування там на консульському обліку України. Затриманому загрожує до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Зокрема, поліцейські з’ясували, що 36-річний волинянин розробив план незаконного збагачення за рахунок чоловіків, які для уникнення мобілізації прагнуть виїхати з України. Зловмисник ставив у їхніх закордонних паспортах печатки різних дипломатичних установ України з відмітками про нібито взяття на консульський облік, а також печатку ДМС із відміткою про виїзд на постійне проживання до інших країн. За свої послуги порушник отримував від ухилянтів 800 доларів США.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, співробітники поліції затримали зловмисника, коли він одержав кошти за чергове внесення неправдивих відомостей до закордонного паспорта.

Слідчі ГУНП в Чернівецькій області повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частинами 3 статей 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) і 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

За клопотанням поліцейських суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюють Чернівецька та Волинська обласні прокуратури, оперативний супровід – оперативно-розшуковий відділ Чернівецького прикордонного загону.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ