25 км за добу: ЗСУ обрушили оборону армії росії на Херсонщині. Контрнаступ триває!

Українська армія прорвала на Півдні фронт і проводить стрімкий контрнаступ у Херсонській області.

Не встигла Росія оговтатися після важких, у тому числі в іміджевому плані, поразок на Харківщині та в Лимані Донецької області, як по російській армії завдано ще одного болючого удару. Цього разу йдеться про Південний фронт, а саме про північну частину Херсонської області, де українські військові прорвали лінію оборони супротивника та за останню добу зуміли просунутися приблизно на 25 км, пише видання Діалог.

У неділю вдень українські військові опублікували відео зі звільненого села Золота Балка, а ввечері у Мережі почали з’являтися кадри з українськими бійцями у Хрещенівці.

Тим часом російські воїнкори та пропагандисти повідомляють про підхід підрозділів ЗСУ до населеного пункту Дудчани, розташованого у досить глибокому тилу росіян на окупованих територіях Херсонської області.

“На Бериславському напрямку противник підійшов до Дудчан. За сьогоднішній день на цьому напрямку стабілізувати фронт не вдалося. Ситуація важка”, – пишуть російські воїнкори.

Прорив фронту в районі Дудчан підтверджує і російський диверсант Ігор Гіркін (Стрєлков).

Росіяни повідомляють, що під натиском ЗСУ підрозділам армії рф довелося залишити також Шевченківку, Любимівку та Осокорівку.

“ЗСУ намагаються прорватися до Берислава, щоб вийти на переправу до Каховської дамби та взяти Нову Каховку”, – зазначають російські паблики. Таким чином за добу українським військам вдалося просунутися приблизно на 25 км на Південному напрямку.

Контрнаступ триває! Слава ЗСУ!

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ