За доставку газу буковинці заборгували майже 55 млн грн

Споживачами газу в Чернівецькій області є 234 тисячі родин. Станом на 1 жовтня, населення області заборгувало за послуги розподілу газу – 54,8 млн грн. Попри те, що розділення платіжок за газ та його доставку відбулось понад два роки тому, 5,4 тисячі клієнтів компанії ще жодного разу не сплатили за розподіл енергоресурсу.

Про це заявив Голова Правління АТ «Чернівцігаз» Віктор Горда.

За його словами, виконувати усі критично важливі роботи на газорозподільній системі, газовики можуть лише за умови належного рівня оплати за послуги розподілу газу.

«Агресія росії заподіяла серйозної шкоди економіці. Тому, своєчасні розрахунки за комунальні послуги є надважливими. Адже це не тільки дає можливість працювати підприємствам, а й сплачувати податки, а отже зміцнювати оборону держави… Ми вдячні споживачам, які знаходять можливість сплачувати за розподіл газу.

Звертаємося до всіх наших клієнтів, з проханням погасити заборгованість до початку опалювального сезону. Оплачуючи рахунки вчасно, ви не лише підтримуєте економіку держави, а й долучаєтесь до допомоги ЗСУ та наближення перемоги України, заявив Віктор Горда.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ