На Буковині інтернет-шахраї видурили у жительки Новоселиці 62 тисяч гривень

Зловмисники вигадують різні способи, щоб ошукати своїх жертв. Зокрема, створюють фішингові посилання з метою отримання інформації про банківські реквізити та конфіденційну інформацію. Як тільки громадяни заповнили відомості, з їх електронних гаманців зникають заощадження.

Учора, 6 жовтня, до поліції звернулася 35-річна жителька міста Новоселиця, яка стала жертвою фішингової атаки. Заявниця розповіла поліцейським, що опублікувала оголошення про продаж дитячих речей в одній із соціальних мереж. Згодом з нею зв’язався покупець, який мав намір придбати дитяче взуття.

Псевдопокупець надіслав буковинці повідомлення з фішинговим посиланням, перейшовши за яким жінка здійснила авторизацію, ввела реквізити банківського рахунку, з якого в подальшому зникли майже 62 тисячі гривень.

За вказаним фактом дізнавачі відділення № 6 ( м. Новоселиця) Чернівецького райуправління поліції розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські застерігають жителів області від вказаної шахрайської схеми та рекомендують дотримуватись декількох правил: не варто відкривати посилання від незнайомих або малознайомих співрозмовників, проходити авторизацію на сторонніх сайтах, а також надавати платіжні дані. Саме таким чином на спеціально створених сайтах шахраї отримують доступ до ваших банківських рахунків. В жодному випадку не довіряйте незнайомцям, якщо це стосується ваших заощаджень.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ