В Україні скасували віялові відключення: роботу енергосистеми нормалізували

Укренерго рекомендує продовжити економне використання електрики вранці з 8 до 11 та ввечері з 17 до 23 години

В Україні скасували віялові відключення електроенергії після стабілізації електропостачання, повідомляє Укренерго у четвер, 13 жовтня.

“Учора ввечері у Києві, області та всьому центральному регіоні не застосовувалися диспетчерські обмеження. З 19:55 було знято обмеження у північно-східних областях нашої держави. Протягом сьогодні ні вранці, ані ввечері введення графіків аварійних відключень поки не планується”, – повідомив голова компанії Володимир Кудрицький.

Він уточнив, що стабілізувати ситуацію вдалося завдяки діям фахівців Укренерго та обленерго, а також ощадливому споживанню громадянами електроенергії ввечері.
 


“Однак ми маємо бути готові до нових атак ворога. Укренерго як оператор системи передачі робить все, щоб захистити свою інфраструктуру та швидко відновити її”, -запевнив Кудрицький.
 

При цьому Укренерго знову рекомендує знизити споживання у періоди пікового навантаження в енергосистемі: вранці з 8 до 11 та ввечері з 17 до 23 години.

“Ми, як і раніше, рекомендуємо заможливості перенести користування потужними електроприладами на нічний час, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий. Це допоможе нам стабілізувати енергосистему та безпечно пройти опалювальний сезон цієї зими”, – пояснив глава Укренерго.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ