Цікаве від Flowers.ua: як обрати букет квітів та що він символізує?

На що потрібно звертати увагу при виборі свіжозрізаних квітів до дня народження або до будь-якої іншої нагоди? Напевно, багато хто з вас помічав, що часом квіткові композиції в’януть вже наступного дня, а буває так, що букет стоїть у вазі навіть два тижні та виглядає більш ніж гідно. При купівлі живих квітів у першу чергу слід звернути увагу на їх зовнішній вигляд: листя у рослин повинне бути свіжим і насичено-зеленим. Пелюстки у квіток повинні бути природного кольору. Продавці у звичайних вуличних квіткових крамницях часом часто йдуть на деякі хитрощі, щоб не бути в збитку і продати майже зів’ялий товар. Внаслідок таких дій композиція принесе лише розчарування. Саме тому й краще замовити квіти з доставкою від Flowers.ua

Символізм квітів

Мова квітів тільки на перший погляд здається простою, але це зовсім не так. Символіка однієї й тієї ж рослини в культурі різних народів може мати зовсім різний зміст, аж до цілком протилежного. Символізм квітів насамперед був необхідний для використання рослин у різних обрядах, створення тквітівих чи інших прикрас для свят, висловлення певних почуттів, емоцій, намірів. Одними лише квітами можна розповісти про свої почуття краще за будь-які слова. Цікаво, що мова квітів з’явилася ще до створення писемності, тоді закохані, які знаходилися на відстані, висилали один одному букети на знак любові. Символізм квітів і сьогодні дозволяє висловити свої почуття у незвичайний спосіб. Букет з певним смисловим навантаженням справить на адресата лише найкраще враження. Спеціалісти компанії поділилися своїми знаннями мови рослин, щоб вам було простіше зробити вибір під час пошуку букету для того чи іншого випадку.

Значення квітів, що мають найбільший попит 

 1. Троянди – це найпопулярніші квіти. Всі відтінки червоного виражають любов і пристрасть, персикові та кремові – скромність та ніжність, а яскраво-рожеві троянди підійдуть для оформлення букетів, які презентуються на знак подяки. Жовтими трояндами можна висловити справжню дружбу. Білі троянди ідеальні для подарунка молодятам, адже вони символізують вірність та чистоту, виражають повагу та ніжність.
 2. Хризантеми – це квіти, які уособлюють вдячність та дружбу. Червоні хризантеми – прихильність, білі – чистоту та невинність, жовті – ніжність.
 3. Тюльпани – ці квіти символи весни виражають щастя та радість, надію на світле майбутнє.
 4. Лілії чудово підійдуть для вираження свого захоплення людиною. Дуже часто можна зустріти букет нареченої з білими ліліями, котрі уособлюють ніжність та чистоту молодої.
 5. Айстри – символи любові, витонченості, вишуканості, а також добрих спогадів. Цікаво, що на Сході айстри означають точність. Стародавні китайці вірили, що аромат зеленого листя айстр здатний відлякати змій. Сьогодні, завдяки наполегливим працям селекціонерів, виведено понад 600 видів айстр. Найпопулярніший сорт – Монте Казино.
 6. Гіацинти – ці рослини, назва яких у перекладі з грецької означає “квіти дощів”, ​​означають мудрість, непередбачуваність. Якщо ви отримали в подарунок букет гіацинтів, не сумнівайтеся, з людиною, яка вручила їх вам, ви точно не засумуєте.
 7. Соняшники – ці квіти не що інше, як рослинні символи України, вони означають оптимізм, надію на краще та уособлюють побажання добробуту. З давніх-давен соняшники порівнювали з сонцем. Сьогодні декоративні сорти цих квітів нерідко можна зустріти у життєрадісних композиціях.

Скільки квіток повинно бути в букеті?

Для букетів немає строгих обмежень за кількістю рослин. У цьому плані варто вибирати композицію, виходячи з ваших уподобань та фінансових можливостей. Головне, щоб квіти були презентовані від щирого серця. Проте не поспішайте вручати одну квітку, якщо це не голландська метрова троянда.

 • Щоб проявити увагу, достатньо трьох квіток;
 • близьким подругам або сестрам можна вручити букет із 5-11 квіток;
 • для матері краще обирати композиції у кількості 25 квіток;
 • дружині чи коханій дівчині бажано вручати пишні композиції, щоб виявити свої почуття повною мірою.

 Догляд за квітами у вазі

Після вручення подарунка подальша доля букета залежить лише від отримувача. Букет квітів, що не отримує належний догляд, швидко втратить свіжість. Стебло зазвичай підрізають гострим ножем перед тим, як ставити квіти у воду (так вода краще поглинатиметься рослиною). Також видаляйте все листя, яке могло б контактувати з рідиною (це призведе до гниття). Воду у вазі варто міняти через день. Існує думка, що цукор допоможе квітам довше залишатися привабливими, проте це не так. Солодощі навпаки викличуть процес бродіння. При належному догляді королеви квітів троянди здатні тішити око кілька тижнів. Але якщо ви хочете вручити інший сорт квітів, зверніть увагу на хризантеми, альстромерії, орхідеї – ці квіти найстійкіші.

Замовляйте квіти у додатку на смартфоні

Замовити букет свіжих квітів можна за допомогою офіційного додатка сервісу Flowers.ua. Завантажуйте додаток в офіційних магазинах Google Play та App Store, щоб завжди залишатися на зв’язку. При користуванні картками великих українських банків отримуйте кешбек до 17%. Перед отриманням замовлення ви зможете у режимі онлайн дізнатися місцеперебування кур’єра. Поширюйте фото і відео з букетом у популярних соцмережах та месенджерах.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ