TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

За правовою допомогою можна звернутися до держави

2

Бувають ситуації, коли людині потрібна правова допомога і у неї на це немає коштів. В такому випадку вона може звернутися за безоплатною правовою допомогою до держави.

З 1 липня в України відкрито 100 Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яка надається для захисту прав людини в суді за рахунок коштів держбюджету. Право на таку допомогу мають:

  • Малозабезпечені особи, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім’ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України “Про прожитковий мінімум”.
  • Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які стали або можуть стати жертвами насильства в сім’ї.
  • Особи, на яких поширюється дія Закону України “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту”.
  • Інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.
  • Особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
  • Особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань.
  • Особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною
  • Особи, реабілітовані відповідно до законодавства.

Юстиція

“В області працює Чернівецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який обслуговує 6 районів, включаючи Сторожинецький та місто Чернівці. – розповідає директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Георгійович Мінтенко. – Людина, яка має питання щодо захисту своїх порушених прав, може звернутися до Центру, який знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1 або зателефонувати 51-36-12, 51-36-14. В Центрі документи будуть прийняті, опрацьовані і протягом 10 днів буде прийнято рішення про надання допомоги.

У разі, якщо після опрацювання документів людина не попадає під категорію суб’єктів-отримувачів безоплатно вторинної правової допомоги, то спеціалісти надають консультацію своїми силами або направляють до відповідних установ, організацій чи громадських об’єднань.”

Читайте також:  Як отримати одноразову матеріальну допомогу для ФОП та найманих працівників?

“Згідно закону “Про безоплатну правову допомогу” громадяни, які потребують правової допомоги, можуть також звертатися і до Сторожинецького районного Управління юстиції, який знаходиться за адресою: м. Сторожинець, вул. Ватутіна, 11 або за телефоном 2-42-40” – пояснює начальник районного Управління юстиції Василь Степанович Гоцуляк.

Категорія: Інформація Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

Viber: 066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ