Власників iPhone попередили: почнеться найбільше за всю історію оновлення: що відомо про цю махину

Apple збирається представити найамбіційніше оновлення операційної системи, включаючи інтеграцію штучного інтелекту та безліч інноваційних функцій!

В останні дні в онлайн спільноті почали з’являтися цікаві чутки про оновлення операційної системи iOS від Apple.

Про це повідомляє OBOZ.UA.

Віриться, що це оновлення стане справжнім потужним кроком для iPhone та інших пристроїв компанії.

Згідно з повідомленнями журналіста Bloomberg Марка Гурмана, Apple націлена на те, щоб наздогнати або навіть випередити в галузі штучного інтелекту (ІІ) гігантів, таких як Google та OpenAI. За чутками, нова версія операційної системи, iOS 18, обіцяє бути вражаючою і заслуговує на увагу.

Що очікувати від цього оновлення?

Ну, на думку експертів, на Всесвітній конференції розробників у червні ми можемо почути анонс iOS 18. За даними видання Mail Online, воно включатиме нові мовні моделі і ширше використання ІІ в додатках iWork. Очікується, що голосовий асистент Siri та програма “Повідомлення” також отримають значні оновлення, роблячи їх більш інтуїтивними та корисними.

Коли ж ми можемо очікувати на випуск цієї довгоочікуваної бета-версії?

За чутками, липень цього року може стати місяцем, коли користувачі матимуть змогу випробувати перші версії iOS 18. А повноцінний реліз очікується у вересні.

Цікаво також, що говорять про можливості, які принесе із собою iOS 18. Одна з гарячих тем обговорення – це інтеграція ІІ до програми Apple Music та середовище розробки Xcode. Наприклад, ми можемо очікувати, що ІІ допоможе створювати персоналізовані плейлисти в Apple Music, а також прискорить процес написання коду Xcode.

Крім того, варто відзначити, що Apple, незважаючи на свій репутаційний статус в індустрії, відстає від інших компаній в області генеративного штучного інтелекту.

Але, зважаючи на все, компанія планує виправити цю ситуацію. Є припущення, що вони працюють над власним ІІ-ботом, який міг би допомогти їм наздогнати конкурентів.

Генеральний директор Apple Тім Кук підтвердив, що компанія має намір впроваджувати штучний інтелект у свої продукти поступово, але обережно.

Все це змушує нас чекати з нетерпінням і з нетерпінням чекати на нові можливості штучного інтелекту в нашому повсякденному житті, що привносяться Apple з випуском iOS 18.

Джерело: Hyser

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ