Путін уже нічим не може допомогти: жителі Підмосков’я палять багаття під будинками, щоб хоч якось зігрітися

Навіть під Москвою у росіян виникли серйозні проблеми

Московський регіон переживає кризу опалення, оскільки жителі борються з наслідками пошкодження опалювальної інфраструктури, збільшеними несподівано сильними морозами. Ситуація залишила багато домогосподарств без належного опалення, що спонукало вжити відчайдушних заходів, таких як розпал вогнищ у дворах, щоб зігрітися.

Про це пише «24tv»

За повідомленнями, суттєво постраждали кілька міст Московської області, зокрема Подільськ: без опалення залишилося 149 тисяч росіян. Незважаючи на обіцянки комунальних компаній оперативно вирішити проблему, мешканці продовжують стикатися із низькими температурами у своїх будинках.

У підмосковному Літкаріно жителі вдалися до розпалювання вогнищ у дворах, щоб захиститися від холоду ночами, що наголошує на серйозності ситуації. Повідомляється, що всередині будинків температура впала до 12 градусів за Цельсієм, а радіатори лопалися.

Місцеву владу розкритикували, оскільки жителі стверджують, що замість ремонту пошкодженої інфраструктури опалення чиновники запропонували ковдри як тимчасове рішення. Слідчий комітет Росії ініціював перевірку щодо розслідування та обмеження постачання енергоресурсів у зв’язку з кризою.

Губернатор Московської області наголосив на необхідності подальших дій, запропонувавши порушити кримінальну справу. Крім того, є пропозиція передати приватну котельню в муніципальну експлуатацію, що дозволить провести ретельну перевірку її функціонування та набрати персонал для більш ефективного вирішення проблем із опаленням.

Джерело: Hyser

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ