Годинник Galaxy Watch від Samsung зможе визначати апное уві сні

Компанія Samsung щойно отримала дозвіл від FDA на використання Galaxy Watch для визначення наявності у користувача апное уві сні.

Апное уві сні – це медичний стан, при якому люди можуть ненадовго перестати нормально дихати під час сну. Стан може мати різні форми, включаючи “центральне апное сну”, коли мозок не надсилає належним чином сигнали для контролю дихання, поки людина спить, і “обструктивне апное сну”, коли м’язи розслабляються і фактично блокують потік повітря в легені.

У своєму дописі Samsung пояснює, що щойно отримала дозвіл FDA на додавання в Galaxy Watch функції, яка здатна виявляти “ознаки обструктивного апное сну від помірного до важкого ступеня”.

Ця функція буде доступна користувачам старше 22 років, у яких ще не було діагностовано цей стан. Ідея, схоже, полягає в тому, щоб допомогти людям, які можуть не знати, що у них апное, звернутися за медичною допомогою або пояснити такі симптоми, як “зниження якості сну і підвищена денна втома”.

Функція використовує дані, отримані під час сну, і вимагає щонайменше двох днів сну тривалістю понад чотири години протягом 10-денного періоду.

Samsung зазначає, що ця функція з’явиться на Galaxy Watch у США, починаючи з 3 кварталу 2024 року, тобто не раніше липня 2024 року. Найімовірніше, ми припускаємо, що ця функція дебютує разом із серією Galaxy Watch 7, яка, як очікується, також дебютує приблизно в третьому кварталі. Невідомо, чи буде вона доступна для інших моделей Galaxy Watch, але в анонсі Samsung йдеться про “серію Galaxy Watch”. Окрім США, ця функція вже була схвалена в Південній Кореї, але може бути недоступною в інших країнах.

Samsung також зазначає, що функція може залежати від того, з яким смартфоном ви з’єднані. Деякі функції здоров’я на Galaxy Watch залежать від того, з яким смартфоном пов’язаний годинник, тому, схоже, це може бути вимогою і для цієї нової функції для виявлення апное уві сні.

Джерело: NNews

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ