Brilliant Labs представив смарт-окуляри зі штучним інтелектом та прозорим microOLED-екраном

Стартап Brilliant Labs представив Frame – смарт-окуляри зі штучним інтелектом, прозорим microOLED-екраном і зарядкою у формі носа вартістю 350 доларів.

Це окуляри зі штучним інтелектом з відкритим вихідним кодом, які можуть шукати в інтернеті відповідних тренерів, оцінювати поживну цінність продуктів, перекладати текст, знаходити напрямки тощо. Для цього Brilliant Labs розробила додаток Noa з віртуальним помічником, який використовує OpenAI для візуального аналізу, Whisper для перекладу та Perplexity для веб-пошуку. За словами розробників, ШІ Noa навчається та адаптується як до користувача, так і до завдань, які йому ставлять.

WordPressDashboard

Окуляри розуміють голосові команди і можуть працювати зі сторонніми додатками, оскільки Noa має добові ліміти на запити.

Окуляри також оснащені камерою з роздільною здатністю 1280×720 пікселів, мікрофоном і кольоровим microOLED-екраном, який проєктує зображення прямо перед очима користувача. Зображення відображається лише в 20-градусному полі зору, що недостатньо для окулярів змішаної або доповненої реальності.

Вбудований акумулятор має ємність 222 мАг і живиться від зарядного пристрою Mister Power, який виконаний у формі людського носа.

Окуляри Brilliant Labs Frame коштують $349 і вже доступні для попередніх замовлень. Продажі розпочнуться 15 квітня.

https://www.youtube.com/embed/xiR-XojPVLk

Джерело: NNews

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ