Volkswagen вбудує у свої авто голосовий помічник ChatGPT

Компанія Volkswagen планує впровадити систему мовленнєвого інтерфейсу ChatGPT в свої автомобілі наприкінці цього року, представивши технологію на виставці електроніки CES у Лас-Вегасі, повідомляє Reuters.

Діалоговий голосовий помічник

Голосовий помічник, заснований на ChatGPT, призначений для ведення розмов та виконання різноманітних команд користувача. Ця новаторська функція має з’явитися на ринку у другому кварталі цього року і спочатку буде доступна клієнтам в Північній Америці та Європі.

Універсальна функціональність штучного інтелекту

Очікується, що штучний інтелект відмінно впорається із розпізнаванням та виконанням різних команд користувача. Від регулювання температури за фразою “Мені холодно” до надання інформації про найближчий індійський ресторан після команди “Я хочу курку”, система націлена на покращення водійського досвіду.

WordPressDashboard

Для Різних Моделей: Включаючи Passat та Golf

Volkswagen гарантує, що інтеграція ChatGPT охопить різні моделі, включаючи популярні варіанти, такі як Passat та Golf. Цей крок відображає зобов’язання бренду демократизувати технології, роблячи інноваційні можливості стандартними для всього асортименту.

Легке Налаштування за Допомогою Голосу

Кай Грюніц, член правління Volkswagen з технічного розвитку, підкреслює зручність системи для користувачів. Власники автомобілів зможуть налаштовувати функціональність свого автомобіля без натискання кнопок, використовуючи лише голосові команди.

Демократизація Технологій

WordPressDashboard

Грюніц підкреслює історію Volkswagen у демократизації технологій, роблячи передові можливості доступними для широкого кола споживачів. Інтеграція ChatGPT в автомобілі вказує на провідну роль Volkswagen у впровадженні передових розмовних інтерфейсів в автомобільну промисловість, починаючи з компактного класу.

Цей крок відображає зобов’язання Volkswagen до інновацій та дизайну, орієнтованих на потреби клієнтів, де інтуїтивно зрозумілі голосові взаємодії відіграють ключову роль у покращенні всього водійського досвіду.

Джерело: Avtosota

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ