Розумна сережка відстежує стрес та цикли овуляції

Непомітна прикраса може замінити розумний годинник та смарт-браслети для безперервного моніторингу стану здоров’я. Дослідження опубліковано у журналі Proceedings of ACM on Interactive, Mobile, Wearable та Ubiquitous Technologies.

WordPressDashboard

Дослідники із Вашингтонського університету розробили розумні термосережки для постійного моніторингу стану здоров’я. У попередніх випробуваннях пристрій продемонстрував здатність виявляти коливання температури, пов’язані з їжею, фізичними вправами та стресом. Точність сережок перевершує звичайний розумний годинник у відстеженні овуляції та менструальних циклів.

Прототип Thermal Earring за розміром і вагою можна порівняти з канцелярською скріпкою. Пристрій складається з двох датчиків з магнітним затискачем — один кріпиться до мочки вуха, а інший звисає трохи нижче, оцінюючи кімнатну температуру. Для зручності використання інженери використовували альтернативний дизайн з елементами зі смоли або дорогоцінного каміння, які не впливають на точність пристрою.

WordPressDashboard

Прототип Thermal Earring. Фото: Raymond Smith, University of Washington

Аналіз температури в мочці вуха, а не на зап’ястя як у розумного годинника, дозволило відокремити температуру тіла від властивостей навколишнього середовища та підвищило точність вимірювань, зазначають вчені. Вони також інтегрували в мініатюрний пристрій чіп Bluetooth та акумулятор. Внаслідок оптимізованого енергоспоживання сережка може працювати до 28 днів без заряджання.

Вчені продовжують дослідження удосконалити пристрій. Одне із завдань — інтегрувати в прикрасу моніторинг серцевого ритму та фізичної активності (рухів та сну). Це дозволить використовувати мініатюрні та непомітні прикраси для точного відстеження показників здоров’я.

Джерело: Cikavosti

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ