Свиням будують ціле місто на горі в Китаї

У Китаї великий багатоповерховий комплекс у горах Язу на північний схід від Пекіна планують завершити наприкінці цього року. Будівлі, висота яких сягає 13 поверхів, призначені для утримання свиней.

Компанія Guangxi Yanxiang будує ферму для найбільшого стада свиней у світі в околицях китайської столиці. Очікується, що в багатоповерхові “квартири” заселяться 30 000 свиноматок, які зможуть виробляти 840 000 поросят на рік. Для порівняння, типова велика китайська свиноферма може утримувати вісім тисяч свиноматок, причому на більшій площі, ніж “місто свиней”.

Більшість будівель свиноферми мають сім поверхів, але одна з них має 13 поверхів. Будівництво обійшлося компанії у півмільярда юанів (майже 2,2 мільярда гривень), не кажучи вже про утримання самих тварин.

Експерти кажуть, що комплекс має “безпрецедентні” заходи безпеки, покликані захистити стадо від таких смертельно небезпечних хвороб, як свинячий грип або африканська чума свиней. З цією метою компанія Guangxi Yangxiang передбачила систему розділення молодих і дорослих тварин за поверхами та систему вентиляції, яка запобігає циркуляції повітря між рівнями. Каналізаційна система зі сховищем гною все ще перебуває на стадії будівництва.

“Стандарти біологічної безпеки в комплексі підтримуються на небаченому раніше рівні. Можна сказати, що свині тут у більшій безпеці, ніж будь-де до африканської чуми”, – говорить аналітик ринку Роберт Герман.

Китайська компанія також інвестує в будівництво двох п’ятиповерхових свинокомплексів на півдні країни. Відомо, що в Європі існують дво- і триповерхові свинокомплекси, але вони вважаються занадто складними в управлінні.

WordPressDashboard

Джерело: NNews

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ