OpenAI анонсувала розробку інноваційного ШІ-пошуковика, який може стати серйозним суперником для Google

За словами інсайдерів, компанія OpenAI вступає в конкуренцію з Google у сфері пошукових технологій, розробляючи свій інноваційний інструмент для пошуку в Інтернеті вже більше року. Компанія, яка здобула популярність завдяки своєму лідерству в сегменті генеративного штучного інтелекту, розглядає можливість інтеграції нового продукту з ChatGPT або запуску його як незалежного рішення.

З моменту свого створення ChatGPT мав обмежений доступ до найсвіжіших даних з Інтернету, але це змінилося в 2023 році, коли OpenAI додав підтримку плагінів, що дозволило ChatGPT переглядати актуальну інформацію в Інтернеті. Це нововведення спочатку мало на меті покращити пошукові можливості Bing від Microsoft, компанії, яка інвестувала в OpenAI мільярди доларів.

Microsoft, використовуючи можливості OpenAI, переосмислила Bing та інші свої продукти, інтегрувавши штучний інтелект під брендом Copilot, що розширило можливості їх використання.

Зараз, за активної підтримки Microsoft, OpenAI готується до анонсу свого пошукового продукту, сподіваючись змінити розстановку сил на ринку веб-пошуку, де Google вже давно є недосяжним лідером. Хоча деталі нової пошукової системи OpenAI залишаються невідомими, припущення про її функціональність можна зробити, проаналізувавши інновації в галузі, такі як функція “Browse for Me” від Arc Search, яка обіцяє користувачам більш ефективний і зручний пошук.

Джерело: sundries.com.ua

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ