Препарат від кокаїнової залежності показав високу ефективність проти раку кишечника

Вчені з Канади виявили дивовижні властивості препарату ваноксерину проти колоректального раку. Ліки надають потужний вплив на активність ракових стовбурових клітин, а також роблять пухлину більш уразливою для атаки імунними клітинами. Тепер його розглядають як терапію для пацієнтів на пізніх стадіях раку кишечника.

WordPressDashboard

Вивченням препарату ваноксерину займалася команда з Університету Оттави. У дослідженні за участю пацієнтів, моделей лабораторних тварин, а також тканин людини вони показали, що ваноксерин можна використовувати як безпечний метод для усунення ракових стовбурових клітин, повідомляється на сайті університету. Як відомо, саме від них залежить зростання та метастазування пухлини.

Ваноксерин використовує зовсім несподіваний механізм при раку: він дуже впливає на придушення активності стовбурових клітин в пухлинній тканині завдяки порушенню транспортування дофаміну, а також придушення ферменту G9a, пояснюють вчені.

Важливо наголосити на високій безпеці нового протиракового лікування. Вчені відзначили мінімальну токсичність препарату для здорових стовбурових клітин та тканин. Поки тестування ваноксерину продовжується. Дослідники сподіваються, що незабаром препарат стане безпечним та ефективним методом лікування колоректального раку на пізніх стадіях.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Джерело: Cikavosti

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ