Запущено кастомну прошивку LineageOS 21 на базі Android 14 з новими можливостями

LineageOS, популярна альтернатива стандартним операційним системам Android, щойно випустила свою останню версію, LineageOS 21, засновану на Android 14. Це оновлення, яке з’явилося через п’ять місяців після дебюту Android 14, може здатися запізнілим, але воно вирізняється своєю увагою до якості та стабільності. LineageOS зарекомендувала себе як ОС без зайвого програмного забезпечення, яка ретельно тестується, що робить її ідеальним вибором для ентузіастів Android, які прагнуть стабільності.

З LineageOS 21 користувачі отримують всі основні функції Android 14, а також деякі ексклюзивні доповнення, які покращують користувацький досвід. Головною особливістю є впровадження Glimpse, нового додатку галереї, який замінює стандартну Gallery2 і пропонує покращені можливості для управління фотографіями та відеороликами. Крім того, оновлення оновлює додаток камери Aperture за допомогою принципів дизайну Material You, забезпечуючи більш інтуїтивно зрозумілий та естетично привабливий користувацький інтерфейс.

Оновлення не зупиняється на цьому: браузер Jelly було перероблено з покращеним контролем конфіденційності, а основні програми, такі як LatinIME, Калькулятор та Обмін повідомленнями, також отримали оновлення Material You, щоб відповідати сучасній мові дизайну Android.

LineageOS 21 наразі доступна для обмеженого кола пристроїв. Користувачі, зацікавлені в оновленні, можуть перевірити сумісність пристроїв на офіційній сторінці завантажень LineageOS.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ