Розкішна авіакомпанія Beond запропонує Apple Vision Pro на своїх рейсах

Beond Airlines, новостворена авіакомпанія класу люкс, потрапила в заголовки газет, ставши першою авіакомпанією, яка запропонувала навушники Apple Vision Pro окремим пасажирам, покращивши розважальний досвід під час польоту за допомогою найсучасніших технологій.

Підвищення рівня розкішних подорожей

Про це оголосив Теро Таскіла, голова правління та генеральний директор Beond Airlines, підкреслюючи прагнення авіакомпанії забезпечити преміальний досвід подорожей від початку і до кінця.

Apple Vision Pro, ціна якого починається від $3499, оснащений передовими технологіями, включаючи два чіпи – M2 для обчислень і R1 для обробки інформації з масиву лінз, датчиків і мікрофонів, що забезпечує безперебійний і захоплюючий перегляд контенту змішаної реальності.

Apple адаптувала Vision Pro з режимом подорожі спеціально для авіаперельотів, що дозволяє пасажирам насолоджуватися фільмами на великому віртуальному екрані, роблячи далекомагістральні перельоти більш приємними та приватними. Ця функція отримала визнання за свій потенціал значно підвищити комфорт і розваги пасажирів на борту літака.

Beond Airlines планує використовувати Vision Pro для демонстрації регулярного контенту, а також приголомшливих візуальних зображень курортних напрямків і заходів на Мальдівах, створюючи очікування і хвилювання серед пасажирів ще до їх прибуття.

WordPressDashboard

Ця послуга розпочнеться в липні 2024 року, що співпаде з розширенням мережі рейсів авіакомпанії з великих міст світу до Мале, Мальдіви, з повністю пласкими кріслами для неперевершених вражень від подорожі.

Однак Beond не уточнила, які пасажири будуть “обрані” для використання Vision Pro, що залишає простір для припущень. Крім того, будуть виникати проблеми з гігієною при використанні спільних гарнітур, особливо в постпандемічну епоху.

Реакція користувачів, критиків та громадськості на Apple Vision Pro досі була неоднозначною. Деякі покупці повертають свої гарнітури Apple Vision Pro через проблеми з комфортом і сумніви щодо їхньої корисності в повсякденному житті. Скарги включають дискомфорт від носіння гарнітури, що викликає головний біль і заколисування, а також сумніви щодо її практичності.

Незважаючи на ці невизначеності, впровадження Apple Vision Pro на рейсах Beond є значним кроком вперед в еволюції розваг під час польоту, пропонуючи пасажирам безпрецедентний рівень занурення та персоналізації їхнього досвіду під час подорожі.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ