Витік зображень Vivo X Fold 3 показали інтеграцією з Mac

Як повідомляється, Vivo працює над наступною лінійкою складних телефонів, серією X Fold 3. Поки про ці пристрої ходили чутки, нещодавній витік інформації від Ice Universe виявив цікаву особливість цих складаних телефонів.

Інформатор поділився на Weibo набором зображень, на яких нібито зображений Vivo X Fold 3. Пристрій має помітні рамки екрану та виріз для камери з перфорацією праворуч.

Стандартні кнопки регулювання гучності і живлення розділені між правою і лівою сторонами відповідно. І, як і очікувалося, пристрій також має зовнішній екран.

Хоча це очікувані характеристики, дещо цікаве, що показав витік, – це те, що Vivo X Fold 3 відображає інтерфейс macOS.

WordPressDashboard

Ice Universe припускає, що складаний пристрій зможе «дистанційно керувати Mac». Інший користувач Weibo, WhyLab , підтвердив автентичність витоку зображень, а також створив резервну копію функції віддаленого керування Vivo Mac.

WordPressDashboard

Подробиць небагато, але якщо це правда, то ця функція може стати великою перевагою для користувачів Apple, які зацікавлені у складних пристроях. Незрозуміло, як Vivo вдалося реалізувати цей досвід, схожий на macOS – функція може варіюватися від простого віддзеркалення екрану Mac до більш просунутих елементів керування.

Незважаючи на це, ця функція має сенс для складного пристрою, оскільки більший екран складного пристрою, безумовно, сприятиме багатозадачності порівняно зі звичайним смартфоном.

Крім того, окремий витік інформації від Digital Chat Station показує оновлення дисплея X Fold 3.

Згідно з інформацією, Samsung Display постачатиме внутрішні складні екрани для X Fold 3 і X Fold 3 Pro з вищою роздільною здатністю 2480 x 2200 пікселів (порівняно з 1916 x 2160 у X Fold 2). Аналогічно, зовнішній дисплей матиме роздільну здатність 2748 x 1172 пікселів, порівняно з 1080 x 2520 пікселів у Fold 2.

Крім того, DCS припускає, що Vivo використовуватиме скловолокно для складних елементів, а ванільний X Fold 3, ймовірно, матиме батарею на 5600 мАг.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ