Жінка “воскресла” в морзі в Гватемалі – лікарня проводить розслідування

Екстраординарний інцидент стався в лікарні в столиці Гватемали.

Адміністрація лікарні Сан-Хуан-де-Діос у місті Гватемала наказала почати внутрішнє розслідування після того, як пацієнтка “повернулася до життя” в морзі.

За повідомленнями ЗМІ Гватемали, жінка, дані якої не розголошуються, перебувала в морзі 5 годин, перш ніж персонал помітив, що вона ще жива.

У прес-службі лікарні повідомили, що жінку евакуювали в лікарню в нестабільному стані та на межі смерті. Вона страждала від недоїдання і судом, раніше їй поставили діагноз ДЦП (церебральний параліч). Чергові лікарі під’єднали її до монітора і незабаром визначили, що вона перестала дихати.

“Після 30 хвилин реанімаційних заходів лікарі констатували її смерть, і її перевели в морг відповідно до процедури”, – заявили в лікарні.

Згідно з первинними результатами розслідування, патологоанатоми повернули “мертве тіло” в операційну, помітивши, що жінка все ще рухається. Лікарі знову провели їй штучне дихання, але безрезультатно. Таким чином, лікарі вдруге за день констатували смерть пацієнтки – і цього разу достовірно. У лікарні висловили співчуття з приводу інциденту і надіслали лист із вибаченнями членам сім’ї жінки.

Інцидент викликав обурення серед мешканців столиці, багато з яких були в жаху від стану міської охорони здоров’я.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ