Lenovo представили концепт ThinkBook із технологією прозорого дисплея

Сьогодні розпочинається виставка MWC, і технологічні бренди готові вразити нас новими продуктами та захоплюючими концепціями. Lenovo приєднується до боротьби з кількома новими ноутбуками, але зіркою виставки є їхня остання новинка – прозорий ноутбук.

Нове творіння Lenovo, що отримало назву ThinkBook Transparent Display Laptop Concept, є саме тим, чим здається: концептом, а не повністю реалізованим продуктом. Незважаючи на це, він може похвалитися кількома цікавими особливостями.

Тут не потрібно гадати, його відмінною рисою є прозорий екран з вражаючими 55% прозорості. Вражає те, що Lenovo зберегла яскраву якість зображення та максимальну яскравість до 1000 ніт. До речі, це 17,3-дюймовий Micro-LED екран.

Крім прозорого дисплея, навіть клавіатура прозора, використовує лазерну проекцію для введення клавіш і виконує функцію блокнота для малюнків із підтримкою стилуса. Однак недоліком такої клавіатури є відсутність тактильного зворотного зв’язку від клавіш, що може призвести до того, що набір тексту для користувачів буде рівним.

Ноутбук також оснащений трекпадом великого розміру та основними портами для підключення зовнішніх пристроїв і периферійних пристроїв.

Крім того, він включає задню камеру, вбудовану в корпус, яка виконує різні функції, наприклад сканування об’єктів і людей. За допомогою ШІ він може відображати цифрові версії таких відсканованих елементів на ноутбуці.

Хоча Lenovo не розкрила конкретні апаратні характеристики цього ThinkBook, концепція прозорого ноутбука працює під управлінням стандартної операційної системи Windows 11.

Як згадувалося раніше, цей ноутбук є насамперед демонстрацією можливостей передових технологій. За словами Lenovo, він демонструє «футуристичну перспективу ПК зі штучним інтелектом». Хоча це, безсумнівно, вражає та візуально вражає, зауважте, що ви не можете його придбати.

WordPressDashboard

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ