Україна отримала інноваційні швидкі від компанії Hyundai

Усього в Україну привезуть три партії карет швидкої допомоги з Кореї

Найближчим часом до України привезуть 120 нових карет швидкої допомоги. Перша партія із 30 машин надійшла у грудні. На цьому тижні прибуло 10 “швидких”. Інші медичні карети в дорозі, їх доставлять у березні.

У повідомленнях МОЗ України на офіційному веб-сайті відомства, а також у Telegram-каналі і на сторінці Facebook про технічні характеристики і моделі медичних карет, що надійшли в поточній партії, нічого не сказано. Однак з опублікованих фотографій можна побачити, що спецтранспорт побудований на базі мінівен класу “L” Hyundai Staria.

WordPressDashboard

В Україні автомобілі швидкої медичної допомоги на базі Staria – рідкісне явище. Попри невеликі розміри, ці автомобілі майже не відрізняються від великих та довгих “швидких”, а по комплектації можуть бути навіть кращими.

Щодо ходових можливостей тут встановлено вдосконалений дизельний двигун об’ємом 2,2 літри з турбонаддувом потужністю 177 к.с. Він поєднується з шестиступінчастою механічною або восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Швидка медична допомога на базі Staria має тихий перебіг. Hyundai Motor знизив рівень шуму та вібрації силової установки до мінімуму. Хороше з’єднання з КПП практично не впливає на перемикання передач при високих моментах, що крутять, і швидкому прискоренні.

WordPressDashboard

Куди і до яких лікарень вирушать нові автомобілі, МОЗ України ще не оголосило. У короткому повідомленні йдеться, що 10 “швидких” буде залучено для надання невідкладної медичної допомоги та підтримки життя хворих або поранених війною під час транспортування до лікарень та між лікарнями.

“Ми сподіваємося, що завдяки автомобілям швидкої допомоги, наданим Кореєю, можливо буде врятувати більше дорогоцінних життів. Крім того, наш уряд у майбутньому надаватиме практичну підтримку в медичній та реабілітаційній сферах для народу України”, – підкреслив посол Республіки. Корея в Україні Кім Хенг То.

Джерело: MotorMedia Review

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ