Серія Redmi Note 11 почала отримувати оновлення Xiaomi HyperOS

Серія Redmi Note 11 почала отримувати оновлення HyperOS. Нове оновлення HyperOS вже давно очікувалося. HyperOS, яке вперше було випущено для Xiaomi 12T, поступово почне пропонуватися і для інших моделей. Сьогодні Xiaomi несподіваним кроком почала розгортати оновлення HyperOS для серії Redmi Note 11. Нова HyperOS пропонує оновлений системний інтерфейс для моделей Redmi Note 11 / NFC і Redmi Note 11 Pro 4G.

Оновлення HyperOS серії Redmi Note 11

Серія Redmi Note 11 вийшла у 2022 році. Вони вийшли з MIUI 13 на базі Android 11. Зараз смартфони отримали останнє велике оновлення з HyperOS. HyperOS базується на Android 13, і ці пристрої не отримають Android 14. Хоча це сумно, важливо пам’ятати, що кожен пристрій має певний термін служби. Навіть якщо ви не отримаєте нові функції Android 14, ви все одно отримаєте чудові можливості HyperOS.

WordPressDashboard

Redmi Note 11 / NFC отримав HyperOS з номерами збірки OS1.0.3.0.TGCMIXM і OS1.0.3.0.TGKMIXM , а Redmi Note 11 Pro 4G отримав нове оновлення з номером збірки OS1.0.2.0.TGDMIXM .HyperOS тепер доступна для користувачів Mi Pilot.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ