Нове оновлення Google Chrome передбачатиме запити на основі попередніх пошуків

Chrome випускає оновлення, щоб зробити ваш пошук більш плавним та інтуїтивно зрозумілим. Тепер, ще до того, як ви почнете вводити дані в поле пошуку, Chrome покаже пропозиції щодо запитів, пов’язаних з вашими попередніми пошуками. Тож якщо ви шукали предмети домашнього декору, наприклад, штори, очікуйте, що наступного разу ви побачите візуальні пропозиції щодо інших предметів домашнього декору, таких як меблі, предмети мистецтва та багато іншого.

Google вже деякий час експериментує з подібною функцією

Хоча це може здатися свіжим доповненням, Google експериментує з подібною функцією “Люди також шукають” з 2020 року. Це просто більш просунута, краще розроблена ітерація попередньої функції, яка виглядає набагато більш персоналізованою, ніж те, з чим Google експериментував раніше.

WordPressDashboard

І не хвилюйтеся про нерівномірний Wi-Fi.Chrome пропонує вам розширені можливості на пристрої, які гарантують, що пошукові пропозиції з’являтимуться навіть тоді, коли з’єднання затримується.Це працює шляхом завантаження компактної моделі популярних пошукових пропозицій тільки для читання, адаптованих для вашої країни.Ця модель зберігається безпосередньо на вашому пристрої, готова до використання за потреби, наприклад, коли ваша мережа повільна або якщо ви переглядаєте веб-сторінки в анонімному режимі.

Саме так, навіть в режимі анонімного перегляду, де зазвичай не пропонуються жодні пропозиції, ви все одно отримаєте переваги цієї функції без шкоди для конфіденційності завдяки локальній моделі зберігання даних. Тож наступного разу, коли вам не вистачатиме натхнення для пошуку або у вас буде слабке з’єднання, нові оновлення Chrome допоможуть вам у цій справі.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ