Apple скасовує замовлення на мікросвітлодіодні годинники Watch Ultra

Схоже, що довгоочікуваний перехід Apple на кастомні мікросвітлодіодні дисплеї, який спочатку планувався для Apple Watch Ultra, наштовхнувся на перешкоду. Нещодавні проблеми з постачальниками, такими як ams-Osram, а також економічні проблеми, як повідомляється, змусили Apple скасувати свої плани щодо Apple Watch Ultra microLED.

За словами галузевого аналітика Мінг-Чі Куо, Apple скасувала значне замовлення microLED з австрійською фірмою ams-Osram, яке, як припускали, стосувалося майбутніх Apple Watch Ultra 3.

Хоча ходили чутки, що австрійська фірма ams-Osram постачатиме мікро-світлодіодні дисплеї для Watch Ultra, нещодавно компанія оголосила, що проєкт, який лежить в основі її мікро-світлодіодної стратегії, був несподівано скасований, що змусило компанію переосмислити свою мікро-світлодіодну стратегію” у спеціальному звіті.

Osram не підтвердила, що Apple була клієнтом, який відмовився від своєї великої угоди щодо microLED. Але аналітик Мін-Чі Куо підтвердив , що Apple дійсно відмовилася від свого проєкту microLED Apple Watch зі своїм ексклюзивним постачальником світлодіодних чіпів для дисплеїв microLED, Osram.

Куо підкреслює, що Apple, можливо, дійшла висновку, що технологія мікросвітлодіодів, хоча і є багатообіцяючою, не пропонує достатньо значних покращень, щоб виправдати її високу виробничу вартість.

Однак інші джерела, такі як Марк Гурман з Bloomberg, припускають, що в цій історії може бути щось ще. Гурман стверджує, що ams-Osram може бути лише одним з постачальників мікросвітлодіодів для Apple, а це означає, що оновлення дисплею Apple Watch Ultra все ще може бути в процесі розробки.

Інтерес Apple до дисплеїв microLED добре задокументований. Ця технологія має потенціал для створення яскравіших і енергоефективних екранів. Попередні чутки натякали на поступове розгортання технології microLED у лінійках продуктів Apple, починаючи з Apple Watch і згодом поширюючись на iPad, iPhone та MacBook.

Поки що майбутнє microLED Apple Watch Ultra залишається невизначеним. Ймовірно, з часом стане зрозуміліше, чи це тимчасова невдача, чи суттєва зміна стратегії.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ