Маск «наїхав» на Microsoft через проблеми з реєстрацією облікового запису під час установки Windows 11

Під час встановлення Windows 11 зазвичай потрібно входити в систему за допомогою облікового запису Microsoft – деякі користувачі незадоволені цією вимогою, і тепер до них приєднався Ілон Маск.

«Щойно купив новий ноутбук, і мені не дозволяють ним користуватися, доки я не створю обліковий запис Microsoft, що також означає надання їхньому штучному інтелекту доступу до мого комп’ютера! Раніше це можна було пропустити», — написав обурений мільярдер.

У коментарях користувачі одразу ж почали ділитися власними простими порадами, як обійти вимогу Microsoft, одна з яких полягає у відключенні інтернет-з’єднання. Подібний запис через Community Notes (функція в X, яка дозволяє користувачам перевіряти дописи на достовірність) з’явився поруч із дописом самого Маска.

«Community Notes не справляються. Такого варіанту більше не існує», — відповів на це Маск і, судячи з коментарів, навіть написав листа керівнику Microsoft.

Зрештою, приблизно через годину мільярдер визнав свою помилку, заявивши, що не міг пропустити вимогу, оскільки його комп’ютер автоматично підключився до локальної мережі Wi-Fi, яка не мала пароля.

Джерело: sundries.com.ua

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ