“Було багато снів”: Мілевський уперше розказав про своє 6-денне перебування у комі

Колишній футболіст збірної України та ФК “Динамо” Артем Мілевський вперше заговорив про свою кому, в якій провів шість днів.

Про це він розповів на подкасті блогеру Олександру Волошину.

За словами Артема, лікарі ввели його у штучну кому.

“З чого все почалося — ми дивилися футбол. Це був “Реал Мадрид”-“Уніон Берлін”, це Ліга чемпіонів восени була. Я як зазвичай у той час дав джазу, потягував ром. Ми з Серьогою (знайомий футболіста, – ред.) поспорили, умовно коли вже закінчувалася гра”, – розповів Мілевський.

Він додав, що його товариш умовляв його поїхати до лікарні, втім сам Артем був проти такої ідеї. Тому друзі вигадали спір – якщо виграє “Реал”, то він погодиться і поїде прокрапатися.

“Реал виграє, ми збираємо речі і викликаємо швидку. Приїжджаємо, я собі думаю, що зараз прокапаємося і додому знову”, – сказав Артем.

Але склалося так, що лікарі наполягли на тому, аби він залишився у лікарні на кілька днів.

“Ну я знову думаю, залишусь собі на день-два, зроблю всі процедури. І все, я вільний, буду гуляти тако нормально. Повернуся одразу живчиком. В результаті я засинаю під крапельницею”, – додає колишній футболіст.

За його словами, він заснув і прокинувся через шість днів.

“Коли я прокинувся, то перше моє враження було… ну я бачив багато снів, тобто одна ситуація, друга, уривками. Я думав, що мені дали якесь снодійне і я поспав годин 20, ну 24. І коли я прокидаюсь ввесь у дротах, пацани кажуть, що я спав шість днів. Лікарі ввели мене у штучну кому”, – заявив Мілевський.

Нагадаємо, Артем Мілевський у вересні минулого року пережив кому. Зі слів його “кента” Олександра Алієва, стан ексфутболіста був спричинений алкогольною залежністю.

Джерело: Таблоїд Pravda

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ