YouTube розширює свій інструмент для редагування відео для користувачів у більшій кількості країн

YouTube оголосив про доступність свого інструменту для редагування відео YouTube Create у 13 нових країнах. Тепер додаток доступний у 21 країні. Додаток був запущений у вересні минулого року.

YouTube Create схожий на CapCut, додаток від ByteDance, компанії, що володіє популярною платформою TikTok. Обидва інструменти дозволяють редагувати короткі та довгі відео безпосередньо на мобільних пристроях Android, а також записувати відео в додатку.

За допомогою YouTube Create користувачі можуть редагувати відео, обрізати їх, додавати ефекти та музику, а також використовувати вбудовані інструменти, такі як Audio Cleanup для покращення якості звуку, дикторський голос з автоматичними субтитрами та варіанти стилізації тексту.

Розширення доступності YouTube Create в інших країнах може відкрити нові можливості для творців відео на YouTube і привернути більше уваги до функції Shorts – версії відео в стилі TikTok на YouTube. YouTube намагається спростити процес створення відео та надати користувачам зручний інструмент для творчості.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ