YouTube змушує авторів розкривати інформацію про використання ШІ, але не завжди

YouTube тепер вимагає від творців контенту повідомляти, коли вони використовують штучний інтелект для зміни контенту для більшої зрозумілості для глядачів. Контент, який має бути позначений тегом, включає змінені зображення людей або подій, які не відбулися, щоб відрізнити факт від вигадки. Теги розкриття інформації про штучний інтелект будуть більш помітними в певних темах, таких як здоров’я, новини, вибори або фінансовий контент.

В оголошенні, розміщеному на сторінці довідки YouTube, Google повідомляє, що запускає новий інструмент, який вимагатиме від творців YouTube вказувати, коли вони використовували ШІ для створення контенту. Потім ця інформація відображається в розширеному описі контенту, де глядачі можуть дізнатися, як було змінено те, що вони бачать. До контенту, що підлягає тегуванню, відноситься все, що змушує людину говорити або робити щось, чого насправді не було, а також змінені зображення реальної події або місця. Так само позначатиметься і звукозапис, створений штучним інтелектом.

WordPressDashboard

Хоча ці сповіщення може бути досить легко пропустити в розширеному описі, Google зазначив, що зробить їх більш помітними в контенті на певні теми. Наприклад, відео на YouTube про медицину, новини, вибори або фінансові питання матимуть більш очевидну позначку про розкриття інформації про ШІ.

WordPressDashboard

Однак деякий контент не потребує тегів для включення в ШІ. Використання світлофільтрів або спеціальних фонових ефектів не потрібно розкривати. Творці також не повинні позначати контент, якщо ШІ використовується для виробничих завдань, таких як генерація сценаріїв. Google заявляє, що якщо зміни контенту, внесені ШІ, є “незначними”, повідомляти про них необов’язково.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ