На Сторожинеччину завітали гості з Румунії та Молдови

main

Сьогодні, 7 жовтня 2015 року, до Сторожинця завітала делегація партнерів Європейського проекту транскордонного співробітництва Україна-Румунія-Молдова MISETC 1654 “Транскордонний інструмент управління твердими побутовими відходами в сільській місцевості”.

Делегація

Гості прибули з Румунії та Молдови. Їх зустрічали очільники району та міста, посадові особи, відповідальні за реалізацію цього проекту в Сторожинецькому районі.

9

8

Метою приїзду було переконатися в ефективності використання коштів, тобто як Сторожинеччина реалізовує європейські проекти. Делегація відвідала підприємство КП “КарпЕко-2010”, де нещодавно був встановлений однокамерний прес для пресування макулатури, пет-тари, плівки, картону та іншої сировини “Strautmann BalePress 53”, а також там зараз знаходяться всі нові контейнери для збору ТПВ та новий вантажний автомобіль-сміттєвоз КрАЗ.

7

6

Представників Румунії дуже ретельно оглядали саме спецавтомобіль, оскільки їхня громада в рамках цього ж проекту нещодавно також закупила подібний сміттєвоз, але марки DAF і він обійшовся майже вдвічі дорожче. Керівник “КарпЕко-2010” розповів про всі технічні характеристики авто, і делегати дійшли висновку, що таке придбання для Сторожинецького району було надзвичайно вигідним.

5

4

Куди мають розкладати новинки – наразі до кінця не вирішено. Після завершення реалізації проекту буде проводитися більш конкретна робота щодо розподілення контейнерів для ТПВ між населеними пунктами, які зазначені в даному проекті.

3

2

Представники Європейського союзу залишилися задоволеними ходом реалізації проекту транскордонного співробітництва та висловили надію на подальшу співпрацю в ролі партнерів у наступних європейських проектах такого типу. Також гості з Румунії та Молдови запросили представників Сторожинеччини поїхати до них та подивитися на перебіг реалізації таких проектів у їх державах.

Категорія: Важливо Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ