Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В Лісовому коледжі обрали нового директора

Вибори директора коледжу

Вчора, 22 жовтня, в Сторожинецькому лісовому коледжі пройшли вибори директора.

На посаду було три претенденти: приватний підприємець Брижак Петро Михайлович, заступник директора з навчальної роботи коледжу Бурдейний Ігор Петрович та Веклич Володимир Степанович, викладач коледжу.

У виборах взяли участь 55 чоловік, які є представниками педагогічного та технічного колективу, а також студентів. Крім працівників коледжу, за ходом виборчого процесу спостерігала головний спеціаліст відділу керівних кадрів управління роботи з персоналом та керівними кадрами Міністерства освіти і науки України Ісмакаєва Ірина Миколаївна.

За Брижака Петра Михайловича віддали найбільше голосів – 34, або 61,82%. Не підтримали жодного кандидати 2 виборця.

protocol

Вся процедура пройшла без порушень і була закінчена передчасно, оскільки проголосувало 100% виборців.

Магазин Водолій
 • Гость: Петре Михайловичу, вітаємо!!! І Ви мудро сказали, що оцінка дається за все життя, а то складається враження, що хтось за останні півтора року хоче стати святіше всіх святих і мати виключне право на оцінки людей, їх дії і поступки. Народ мудрий і свою оцінку поставить, комусь 22, а комусь 25 жовтня!
 • Гость: не кажи гоп... а на рахунок святих із святих то якраз брижак і команда бувших ригіоналів із єхидним оскалом в рижу бороду сховались за ікону св.миколи. оце настояща ганьба. яка показує що для брижаків нічого святого нема.
 • Гость: Придурок, для Катерини з Бартошом святого немає нічого, лиш БЮТ. БЮТ і БЮТ
 • Гость: слухай "загублений патріот",при чому тут інші особи.факт в тому ,що ти брискаеш ядом в тих хто проти бувших ригоаналів..
 • Гость: Попитай реальних СВД з Ато. І не підгавкуй. Ти мабуть чоловік секретарші Бартоша, волонтер Рудік, кандидат вд БЮТ, якого АТОвці скоро поставлять на місце, за ваші наживи за їх рахунок. Забув як тебе на Бродвеї АТОшніки чуть не відкопали за піар? Не люблю до речі Толіка Фестея, але він у порівнянні з тобою Рудік святий.
 • Гость: О,тепер і мене зачепили. Послухай умнік лжепатріот Думай,що пишеш бо можеш мене розізлити. пишу в перший і останній раз.Я ніколи не піарився на війні.Всі заняті виборами а я збираю хлопцяв в АТО їду. а мама раненого бійця АТО Ходана Юри разом з ним допомагає мені з агатацією . Я через пару днів їду в АТО можеш зімною поїхати і попіаритись клоун і на рахунок того що ти пишеш нижче ніколи не було і від бійців АТО мені тільки подяка . Інтерв"ю в газеті це не піар,а звіт моєї поїздки .І хочу щоб ти знав що основні кошти для поїздки в АТО це мої . Дивись клоун,щоб я тебе живцем не закопав за твою брехню. І здається мені що це пише бувший працівник міліції якого поперли звідти. Якщо у тебе є якісь питання мій номер телефону 0995293005, і я ніколи не пишу під ніком.
 • Гость: Як вам таке фото ? кандидат №1 в міську раду від народного краю. Фото з архіву відділу по боротьбі з торгівлею людьми Чернівецького УМВС
 • Гость: А де тут штампік або подпісь про то, шо це з "архіву відділу по боротьбі з торгівлею людьми"?
 • Гость: Орест не умнічай а місце цього гоміка біля параші.
 • Гость: Ладно, тут деякі не розуміють всю глубину глубин. Ось вам самий достовірний оригінал:
 • Гость: народ-АУ!!! ви де. оце сенсація так вот ти какай олєнь сєвєрний. ти подивись ніодного коментара. тепер зрозуміло з якої кантори всі коменти. хоча всі в районі знайоть ху єсть ху. і тут не допоможе тобі ні матейчук( великий меценат і фінансист.а по сумісництву хабарник номер один, ні любімский зі своїм брудними грішми. тут ромчику авторитет треба роками завоювувати. а ти до тепер від бомжів скупльовуєш речі за безцінь. і найкраще ти тут смотрішся. з номерочком на груді.
 • Гость: УРА! У БАРТОША ПРАЗНІК! УЛЯЛЯ! ФЕЄРВЕРКИ НАД БЄЛИМ ДОМОМ! Удєлав Чоботаря! Ай, п*здєц який маладєц! Але на документі нєту нікакіх вихідних даних, а якби він був з справи, там мали б бути номера сторінки, номера справи і так дальше. Попахіваєт фотошопом і подставой. І сама рожа Чоботаря аж дуже нізкого качєства, а буковки під рожей - нормального качества. Подозрітєльна.
 • Гость: так- так. якщо нічого не можна змінити. то треба це перевести в гру. анігдот. і навіть в тому ти хочеш обвинити бартоша. убогий ти. скоморох і більше нічого. а зараз ще напиши що то катька або вусатий. і ціни тобі не буде.
 • Гость: Сците Романовича? Жовч потекла? Молодці, сціть
 • Гость: А як маючи таку "серйозну" автобіографію його пропустили всі служби на голову окружної комісії? І на цій фотці Чоботарю має бути 42 роки. Не схоже.
 • Гость: хто ти є таке,я б тебе зустрів ,то пояснив ,би що реально і що не реально,і хто з нас реальний........(матюки і емоціі)....
 • Гость: Як цього мужичка могли обрати директором, він же до цього часу не зрозумів, що поганого було у партії регіонів і чого його знімали з голови ради?
 • Гость: Міша дивно, що ти до цього часу не взнав і не зрозумів, хто і для чого знімав Петра Михайловича з посади голови районної ради. Під тиском і погрозами здоров'ю і життю рідним, хлопці в балаклавах з міста Чернівців і Глибоцького району під керівництвом зятя ГКГ змушували писати заяву, а Белінський ВІ по сфальшованій вимозі скликав позачергову сесію РР. Ну а що робилося до сесії і на самій сесії Сторожинчани знають і добре пам'ятають!
 • Гость: Марно ми очікували від педколективу коледжу достойного вибору саме для теперішнього часу ЗМІН і РЕФОРМ вони, як і основна маса населення застрягли..... дуже шкода!!!!!
 • Гость: Дійсно дуже шкода, що є люди, які настільки заздрять Брижаку його усіляким якостям, що опускаються нижче міської каналазації, намагаючись йому шкодити різними способами. Думаю, якраз зараз у коледжі і відбудуться зміни і реформи на краще. А всім, хто чинить політичні репресії проти Брижака скажу одне: шавки тявкают, а караван идёт -тож тявкайте скільки завгодно, ви просто смішні у своїх "потугах". Все буде добре, щасти Вам, Петре Михайловичу, Ви завжди доводили, що будь-яка справа під Вашим починанням має успіх!
 • Гость: то що може повернем папієва в область. януковича в державу. при них тоже було добре. тоді у мене зарплата була 200 доларів а тепер 50. ми говоримо про мораль.НЕПОВИННІ РИГИ СЬОГОДНІ БУТИ ПРИ ВЛАДІ. КР А П К А. а то що він хороший ну і добре. може він дома тісто місить. торти жінці пече, це його справа. скільки можна товкти . як воду в ступі.
 • Гость: Не треба бути вже такими зарозумілими. Якщо так, то логічно було б у звязку із забороною комуністичної патрії, її символіки, її надбань і таке інше, сказати: НЕ ПОВИННІ БУТИ ПРИ ВЛАДІ ТІ, ХТО ХОЧ КОЛИСЬ БУВ ЖОВТЕНЯТКОМ, ПІОНЕРОМ, КОМСОМОЛЬЦЕМ, КОМУНІСТОМ, тобто всі, хто старший за віком від людей 1991 року народження. Згодні? Отож не меліть дурниць. Мораль у тому, що людина доводить все своєю роботою, а не приналежністю до ригів чи когось іншого. Я, наприклад, вважаю, що не мають права бути при владі БЮТівці, бо вони брехуни та популісти, і що тепер?
 • Гость: серед БЮТівців є різні люди конкретно проти кого треба конкретизувати, а не узагальнювати. Жовтенята, піонери, комсомольці-це ми всі, але побиття студентів і розстріл майданівців біда верхівки регіоналів, а як це сприйняли низи це вже на совісті кожного...згадувати про це страхіття буде і наступне покоління...
 • Гость: Так само і серед колишніх регіоналів багато патріотів і нормальних людей, навіщо ці подвійні стандарти. По справам і поведінці треба судити про людей, от і все. А не чіпляти клеймо РЕГІОНАЛ, і тепер покласти хрест на цій людині. Це неправильно, а лише зведення рахунків. І повірте у побитті студентів не винні голови районних РДА та РР тодішнього часу, от не винні, і не треба тут нічого казати, зрозуміло. А якщо так, то тепер у піднятті тарифів і всіх бідах теж ВИННІ теперішні очільники. Це правильно? чи знову у нас подвійні стандарти? Хто винен, що зараз я на свою з/п не можу купити, те купувалось три роки тому? хто? регіонали? це, як анекдот про невістку: хто винен - невістка. та її ж немає, та ж он її платтячко висить."
 • Гость: Звичайно, що до підняття тарифів теперішня місцева влада причетна! Де звернення до кабміну про несумісність тарифів з доходами населення? Хто з представників адміністрації , або ради,або громадських організацій підзвітних їм виїхав на тарифний майдан? НІХТО! Нікому нема діла!!! А регіонали хто був не згідний с тим режимом давно вийшли з партії, лиш дуже вірні і даруйте, недостойні людської гідності, тасуються під другими назвами і т.д., тож клеймо самі собі ліплять, анегдот про невістку- не до цього випадку.
 • Гость: Шокований вашим сприйняттям! Заздрість то є гріх, якого стараюсь остерігатись, хвала хорошим якостям Брижака, але цей керівник з минулого(про яке тяжкі спогади) у коледжі- наше майбутнє.....А потуги якісь у вас.
 • Гость: А Ви знаети що Брижак е у Сатанiстськiй вiрI. Вiн навiдуе цю сетку. У ньому живе мiкIдуца.. Будьте уважнi з цiею людиною на шляху.
 • Гость: А Ви побожна, глибоко-віруюча християнська душка напевно. Лишіть ви того Брижака у спокої. Хай працює людина,прийде час і всі ми зможемо бачити результат його роботи. Насправді є набагато гірші люди з набагато страшнішими гріхами, які потирають уже руки, чекають доступу до корита...
 • Гость: Микола хоч трохи май розуму! Брижаку особисто блаженнійший Онуфрій висловив подяку від УПЦ МП, особисто блаженнійший Філарет вручив орден Володимира Великого від УПЦ КП. Зайди в інтернет перечитай, перевір і не пиши дурниці!!!
 • Гость: Як вам не соромно... Брешете як той циган з Зрубу Комарiвцiв. Доросла людина а розуму як того малого лошака, шо бiгае за кобилою.
 • Гость: Я бачу лише те, що ти не дружиш з головою......
 • Гость: Скоро ти умене задружеш. Ти шмаркачу ти один. Голову вIбю тобI. Як футбольний м'яч.