Зараз частішають випадки пожеж у житловому секторі

main

Впродовж минулої доби на пунк зв’язку ДПРЧ-12 міста Сторожинець надійшло повідомлення про виникнення пожежі в селі Верхні Петрівці Сторожинецького району. Пожежа виникла в житловому будинку місцевого мешканця 1977 року народження.

На місце події були направлені пожежно-рятувальний підрозділ міста Сторожинець та місцева пожежна охорона села Верхні Петрівці. Першочерговим завданням вогнеборців було недопущення подальшого поширення пожежі, оскільки поруч із житловим будинком, в якому виникла пожежа, знаходився ще один житловий будинок, на який могло перекинутися полум’я.

Завдяки зусиллям місцевих жителів та рятувальників пожежу оперативно ліквідували, що дозволило врятувати від знищення два житлових будинки. Вогнем знищено частково перекриття, господарські речі та майно. На пожежі ніхто не постраждав.

Пожежа

В осінньо-зимовий період все частішими стають випадки пожеж у житловому секторі, опіки, травмування, пов’язані з неправильним користуванням побутовими нагрівальними приладами, порушенням елементарних правил пожежної безпеки у житлі.

Шановні громадяниДотримування нижченаведених правил вдома, в офісі, на дачній ділянці, в умовах промислового виробництва зможе допомогти уникнути небезпеки пожеж, вибухів, учадінь:

  • перш ніж вмикати електроприлад, перевірте чи в належному порядку його нагрівальна частина, чи не ушкоджений дріт та розетка;
  • не користуйтеся електронагрівальними приладами поблизу з предметами, виготовленими з легкозаймистих, плавких та горючих речовин, неподалік від газових печей та балонів;
  • не користуйтеся для обігрівання помешкань непридатними для цього електронагрівальними приладами як то праски, електроплитки, потужні промислові тени;
  • не нагрівайте прилади до небезпечно високих температур;
  • не залишайте їх без нагляду та наодинці з дітьми;
  • не ремонтуйте та не перебудовуйте самостійно обігрівальне обладнання, якщо не маєте належної освіти та інвентарю;
  • не вмикайте вологими руками та не торкайтеся оголених електропровідних частин.

Пам’ятайте! У разі займання електроприладу, перш за все відключіть його від електромережі, перекрийте доступ повітря цупкою незаймистою тканиною, провітріть помешкання. Не гасіть водою ввімкнене обладнання.

У разі пожежі телефонуйте за тел. 101.

Бережіть своє життя та здоров’я!

Джерело: Начальник Сторожинецького районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області Андрій Сеник

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ