Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Лісовий коледж розпочав тиждень з новим директором

Призначення директора

Міністр освіти та науки України Сергій Миронович Квіт 5 листопада підписав наказ №555-к про призначення директором Сторожинецького лісового коледжу Петра Михайловича Брижака як обраного за конкурсом згідно до протоколу виборчої комісії коледжу від 22 жовтня 2015 р. №5.

Повноваження нового директора будуть діяти з 6 листопада 2015 року до 6 листопада 2020 року на умовах, викладених в контракті.

Петро Михайлович особисто відбув до Києва в Міністерство освіти та науки України для отримання копії наказу та підписання контракту, а сьогодні був його перший робочий день на новій посаді.

“Відразу включився в робочий процес. – пояснює Петро Михайлович. – Основні проблеми, з якими довелося відразу стикнутися та вирішувати – це проблеми опалювального сезону, питання функціонування спортивного залу, питання підготовки до атестації по стаціонарному та заочному відділенні, яка буде проходити в грудні.

Колектив абсолютно спокійно сприйняв моє призначення. Склалося навіть враження, що і не розлучалися з 1 вересня.

Найближчими планами залишаються фінансові питання, оскільки йде формування бюджету на наступний рік, питання матеріально-технічного забезпечення навчального процесу, організації проживання, відпочинку та дозвілля студентів.”

Магазин Водолій
 • Гость: Ну, а де Катерина, Мунтян, Бартош, Белінський????????
 • Гость: у великій старій дупі.
 • Гость: вони не можуть прийти до тями, як же це без їхнього високосракомордного дозволу посміли таке призначення, тепер тремтять перед сесією РР, очікують, що ж буде з ними - сіятєльствами ....
 • Гость: А також Рудий , МІцюра, Оленюк це жителі нашого міста які знають чудово , що Петро Михайлович порядна та чесна людина яка принесе багато користі не тільки для коледжу але і для міста, саме так для міста тому, що коли про коледж будуть говорити з гордістю сюди почнуть з'їжджатися з усіх регіонів на навчання - то ці псевдо патріоти нашого міста хотіли зганьбити обличчя Сторожинецького лісового коледжу та свідомий вибір учнівського та педагогічного складу коледжу.
 • Гость: Петре Михайловичу! Вітаю Вас з цим призначенням, це цілком заслужене призначення, бажаю успіхів, терпіння, злагодженої роботи в колективі і усяких гараздів! Коледжу пощастило!
 • Гость: Чудово! Катько, аууу, ти де, як тобі ця новина, і твої брудні писульки не допомогли, навіть не знаю, як ти це, сараку, переживеш....
 • Гость: Мені подобається номер наказу - 555-к, отже, все буде на 5. Приємно. Вітаємо.
 • Гость: Петро Михайлович вся громада міста Сторожинець вітає Вас на новій посаді, віримо вте, що Ваша праця на новому місці принесе хорошу славу нашому коледжу
 • Гость: Я не вся громада і я не вірю...
 • Гость: це особисто твої проблеми..... а я вірю.
 • Гость: Дуже приємна новина. Зрозуміло, що не все буде легко, але Він впорається. В добру путь!
 • Гость: ПЕТРЕ МИХАЙЛОВИЧУ! Вітаємо Вас з перемогою від людей Вам шана терпіння, Господнього благословіння . Хай Господь Вас охороняє Матушка Цариця Небесна добра здоров*я посилає. Аграрія хай розцвітає !А ворогів ваших хай мікідуца на люстрацію виганяє.......))))))))))))))))))))))))))))))))))))))--->--->[email protected]
 • Гость: Странно, цілий день пройшов і ніодного ядовітого комєнтарія з бєлого дома... Там шо, інтернет виключили? Ей, Славік з кодлом, ви де? Розкажіть нам на условіях анонімності чим ви виторгували у Брижака призначення на посаду? Його голосом за ГКГ як голову районної ради? Чи голосами всьої аграрної партії, всіх 5 чоловік? Пожога буде за чи нє? Петру Михаловичу - вони на цьому не остановятся. Це затишшя перед бурею, як всєгда. Вони будуть вас догризати якщо не так, то іначе. Майте на увазі, що провокації підуть серйозніші. Тіпа корупції або тіпа взятки, даже з підбросом в кабінєт всякої дряні. Повірте, при такому тотальному контролі обласних ЗМІ вони роздують скандал даже з коробки конфєт, подареної як вдячність за хороше слово. Вони будуть скурпульозно дивитися на кажду вашу госзакупку, так шо запасайтесь успокоітєльними. Повірте, атестації ваші тоже будуть провірятися. Пока це гавно коло корита, даже в сильно порєдєвшему составі, вам спокою не буде. Не удєвляйтесь, якшо обнаружите землю від тєхнікума переписану "куданада" або ще якусь фігню тіпа приватизованої фігпоймиким общаги, або будуть вас "друззя" просити перевести цільові кошти не туда і прочая. І ті товаріщі, що катали на вас анонімки в міністєрство, зокрема Бурдейний ще буде ходити до високіх кабінєтів за інструкціями і буде дуже пильно слідкувати за вашими дєйствіями. Не думайте їм довіряти - вас злиють при першій же возможності і будуть зливати так, шоб з помиїв тільки вуха торчали, супроводжуючи це всьо криком всяких "експєртов" по обласних сайтах і тєлєканалах. Так же возможні провокації тіпа отравлєній в буфєті або нєподобств в общазі. Ви сильно стали їм на мозоль, даже якщо пообіцяли голосувати за ГКГ в раді. Раз вони з бутилки мінєралки в Верховній раді такий гуйд роздули, то можете представити собі градус накала у них в штабах. Ви для них політична фігура, а не освітянська. Будьте вніматєльні.
 • Гость: А які можуть бути ядовиті коментарі - якщо всра..сь, то всра..сь, що вже тут скажеш, то вже бєсполєзно...
 • Гость: цікаві Ви Сторожинчани, одні радіють призначенню, другі ні. Чому Ви такі наївні? Невже Ви гадаєте, що призначення такого рівня іде без узгодження районної влади. Доморощенні політикани 100% домовились між собою і Сікорський правий, як це не смішно. Як буде прибічникам гидко потім, а ворогам радісно. Поживем - побачимо.
 • Гость: Нарешті заспокойтесь вже всі, з коледжом все буде гаразд, не сумніваюсь, а щодо узгодження цього призначення з районною "владою", то ви помиляєтесь, бо оця огидна влада всіляко заважала цьому призначенню, писали звернення, листи й анонімки. Дуже їм не подобалось, як же без їхнього погодження, вони ж тут боги...і лише вони, на їхню думку повинні впливати на будь-яке призначення. Так як зараз бігають, їздять та просять, щоб Катьку знову обрали головою РР. Катька - гидота, така зараз мила, аж плюватись хочеться... невже вона думає, що ніхто не памятає, ЩО воно за створіння.
 • Гость: Можливо, але "меня мучают смутние сомнения" на людях одне, а в кабінетах інше.
 • Гость: Не розумію, невже люди району вже забули, що творила Катря з людьми? Про що може йти мова, чи знов хочете нову хвилю її цькувань,перевірок і звільнень? Куда знов пхається?
 • Гость: Идиоты
 • Гость: Петра Михайловича вітаємо! і щиро віримо - він впорається з цією посадою і відродить колишню славу коледжу). Тільки б не заважали.