TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Через загорання сухого листя ледь не згоріла дача

main

Вчора, 12 листопада, в Сторожинці по вул. Дружби сталось загорання сухого листя на відкритій території.

Внаслідок сильного вітру за лічені хвилини полум’я перекинулось на дачний будинок, що був розташований поруч. Черговий караул пожежно-рятувальної частини м.Сторожинець, який виїжджав на місце події, оперативно ліквідував пожежу. Постраждалих немає.

Пожежа по вул. Дружби

Завдяки вдалим та оперативним діям рятувальників довелось запобігти знищенню дачного будинку.

Сторожинецький районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області звертається до громадян, нагадує та попереджає: спалювання опалого листя заборонено законом. За несанкціоноване випалювання сухої трави – адміністративна відповідальність!

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: Сторожинецький РВ ДСНС

Читайте також:  Сторожинецькі рятувальники хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України
Категорія: Події
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ