TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Постійні комісії міськради та закріплення депутатів за вулицями

Мерія

В період між сесіями для розгляду всіх питань, що будуть винесені на наступне засідання ради та для підготовки рішень на сесію у міській раді працюють постійні комісії, сформовані з депутатів.

Кожна комісія має своє спрямування, але працівники мерії завжди виносять на всі комісії всі питання, а кожна з них приділяє увагу більше тим питанням, які відносяться до її спрямування. Наприклад, якщо розглядаються бюджетні питання, то спочатку їх обговорює бюджетна комісія, яка визначає основні напрямки спрямування коштів, а інші комісії деталізують або вносять якісь корективи.

Питання, що стосуються землі в межах міста розглядає земельна комісія. По особливо складним чи спірним питанням організовуються виїзди на місцевість для огляду в натурі. Якщо є потреба, комісії складають рекомендації, які виносяться на засідання сесії для розгляду всіма депутатами міськради. Також до повноважень комісій входить розгляд заяв від громадян, які потребують розгляду на сесії.

Постійні комісії, які були сформовані на першій сесії Сторожинецької міської ради VII скликання:

З питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів:
  • Бойчук Василь Олексійович – голова комісії
  • Рудий Олександр Валерійович – заступник голови
  • Шульгіна Ганна Василівна  – секретар комісії

Члени Комісії:

  • Корецький  Йосип Степанович
  • Антонюк Василь Степанович
  • Дарабан Катерина Степанівна
  • Костащук Микола Михайлович
З питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва та житлово-комунального господарства
  • Оленюк Анатолій Вікторович – голова комісії
  • Трояновський Тодор Ілліч – заступник голови комісії
  • Беленчук Альона Олексіївна – секретар комісії

Члени Комісії:

  • Войцицька Світлана Станіславівна
  • Олексюк Павло Мірчович
З питань регламенту, депутатської діяльності, етики та правових і гуманітарних питань
  • Гадинко Олександр Олександрович – голова комісії
  • Чоботар Роман Романович – заступник голови комісії
  • Панкратова Ірина Петрівна – секретар комісії

Члени Комісії:

  • Водославський Іван Іванович
  • Конечний Юрій Валерійович
  • Бойчук-Щітка Марина Василівна
З питань економіки, бюджету, фінансів:
  • Равлюк Лідія Георгіївна – голова комісії
  • Кричка Наталія Володимирівна – заступник голови комісії
  • Корочук Ольга Семенівна – секретар комісії

Члени Комісії:

  • Багрій Віктор  Іванович
  • Євдокименко Анатолій Олександрович
  • Сокирка Іван Євстафійович

Для того, щоб жителі міста знали, до кого звернутися у разі виникнення будь-яких проблем чи питань, за кожним депутатом міської ради закріпили певні вулиці Сторожинця.

Закріплення депутатів міськради за вулицями згідно алфавітного покажчика:

А

Амурська з пров. – Корочук Ольга Семенівна

Артема – Олексюк Павло Мірчович

Антоновича – Олексюк Павло Мірчович

Асакі з пров., І-ІІ пр. – Конечний Юрій Валерійович

Абрикосова – Конечний Юрій Валерійович

Б

Буковинська – Рудий Олександр Валерійович

Берегова – Чоботар Роман Романович

Берегометська з І-ІІ пров. – Конечний Юрій Валерійович

Боженка – Рудий Олександр Валерійович

Белінського – Трояновський Тодор Ілліч

Березнева – Войцицька Світлана Станіславівна

Бузкова – Чоботар Роман Романович

В

Видинівського 2-72А,75,77 – Євдокименко Анатолій Олександрович

Весняна – Бойчук Василь Олексійович

Видинівського:74,74д,76,78-151 – Конечний Юрій Валерійович

М.Вовчка – Войцицька Світлана Станіславівна

Видинівського І-ІІІ пров. – Конечний Юрій Валерійович

І.Вільде – Войцицька Світлана Станіславівна

Ватутіна з пров.Войцицька Світлана Станіславівна

Василька – Оленюк Анатолій Вікторович

І.Виговського – Оленюк Анатолій Вікторович

Вербова – Сокирко Іван Євстафійович

Вашківська з пров., І-ІІ пр. – Гадинко Олександр Олександрович

Виноградна – Конечний Юрій Валерійович

Володимирська – Гадинко Олександр Олександрович

Вишнева з пров. – Трояновський Тодор Ілліч

Вижницька з пров., І-ІІ пр. – Конечний Юрій Валерійович

Вишневецького – Трояновський Тодор Ілліч

С.Воробкевича – Конечний Юрій Валерійович

В.Вернадського – Корецький Йосип Степанович

Г

Грушевського – Євдокименко Анатолій Олександрович

Гвардійська- Водославський Іван Іванович

Гоголя – Водославський Іван Іванович

Глибоцька з пров. – Войцицька Світлана Станіславівна

Горіхова- Бойчук Василь Олексійович

Гастелло – Матейчук Ігор Григорович

Горького- Олексюк Павло Мірчович

Глібова – Олексюк Павло Мірчович

Я.Галана – Оленюк Анатолій Вікторович

К.Галкіна – Сокирко Іван Євстафійович

Герцена з пров. – Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.

Гайдара – Трояновський Тодор Ілліч

Галицька – Трояновський Тодор Ілліч

Гайдамацька – Трояновський Тодор Ілліч

Гуцульська – Конечний Юрій Валерійович

Д

Дарвіна – Рудий Олександр Валерійович

Донська – Олексюк Павло Мірчович

Джамбаєва – Олексюк Павло Мірчович

Дніпровська з пров., І-ІІ пр. – Оленюк Анатолій Вікторович

Г.Дущак – Войцицька Світлана Станіславівна

Довженка – Конечний Юрій Валерійович

Дачна – Конечний Юрій Валерійович

Довбуша з 1-3 пров. – Корецький Йосип Степанович

Динамівська – Корецький Йосип Степанович

Е

М.Емінеску – Трояновський Тодор Ілліч

Ж

Житня – Бойчук-Щітка Марина Василівна, Костащук Микола Михайлович

З

Зелена-Антонюк Василь Степанович

Залізнична – Равлюк Лідія Георгіївна

Зарічна – Олексюк Павло Мірчович

Західна – Чоботар Роман Романович

Заставнянська– Сокирко Іван Євстафійович

Затишна – Сокирко Іван Євстафійович

М.Заньковецької – Оленюк Анатолій Вікторович

І

Івасюка – Бойчук Василь Олексійович

Іваницького – Дарабан Катерина Степанівна

К

Карюкіна: 1-14,16,18,20,22,24,26,28,30 – Водославський Іван Іванович

Коломийська – Равлюк Лідія Георгіївна

Карюкіна:15,17,19,19а,21,21а,23,25,27,29,33-88– Багрій Віктор Іванович

Крейтера – Конечний Юрій Валерійович

Копайгородська- Антонюк Василь Степанович

Л.Кобилиці – Корецький Йосип Степанович

Косівський пров. – Антонюк Василь Степанович

Кармелюка – Рудий Олександр Валерійович

О.Кобилянської з пров.– Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.

Котовського – Рудий Олександр Валерійович

Ковпака Оленюк Анатолій Вікторович

Корчагіна – Олексюк Павло Мірчович

З.Космодем’янської – Оленюк Анатолій Вікторович

Котляревського – Сокирко Іван Євстафійович

Кошківська – Дарабан Катерина Степанівна

Квітнева з пров.Дарабан Катерина Степанівна

Кривенка – Дарабан Катерина Степанівна

С.Крушельницької – Олексюк Павло Мірчович

Карбишева – Олексюк Павло Мірчович

Кіцманська з пров. – Гадинко Олександр Олександрович

Клинівська з пров., 1-4 пр. – Чоботар Роман Романович

Кельменецька – Гадинко Олександр Олександрович

Крилова з пров. – Кричка Наталія Володимирівна

Козацька – Гадинко Олександр Олександрович

О.Кошового – Сокирко Іван Євстафійович

Колгоспна – Сокирко Іван Євстафійович

Київська з 1-4 пров.Корецький Йосип Степанович

Коперніка – Трояновський Тодор Ілліч

 

Л

Лопуляка –Водославський Іван Іванович

Лісова – Бойчук Василь Олексійович

С.Лазо – Матейчук Ігор Григорович

Лермонтова – Дарабан Катерина Степанівна

Лугова – Чоботар Роман Романович

Лисенка – Гадинко Олександр Олександрович

Львівська – Гадинко Олександр Олександрович

Лісоводів – Трояновський Тодор Ілліч

М

Молодіжна – Антонюк Василь Степанович

Мічуріна – Бойчук Василь Олексійович

Миру з пров. – Карлійчук Ілля Васильович

Молдавська – Рудий Олександр Валерійович

Матросова – Дарабан Катерина Степанівна

Я.Мудрого – Оленюк Анатолій Вікторович

І.Мазепи – Дарабан Катерина Степанівна

Міцкевича – Оленюк Анатолій Вікторович

Менделеєва – Сокирко Іван Євстафійович

Мисливська – Кричка Наталія Володимирівна

І.Миколайчука – Конечний Юрій Валерійович

Маковея – Трояновський Тодор Ілліч

Н

Небесної Сотні – Євдокименко Анатолій Олександрович

Недужка – Євдокименко Анатолій Олександрович

Некрасова з 1-11 – Водославський Іван Іванович

Нікітіна – Антонюк Василь Степанович

Некрасова:14 – Багрій Віктор Іванович

Незалежності з пров. – Карлійчук Ілля Васильович

Некрасова: 16-20 – Рудий Олександр Валерійович

Нова з пров. – Дарабан Катерина Степанівна

Набережна – Сокирко Іван Євстафійович

Нагірна – Корецький Йосип Степанович

Новобросківська – Конечний Юрій Валерійович

О

Окуневської – Войцицька Світлана Станіславівна

Опришків – Трояновський Тодор Ілліч

К.Ольги – Конечний Юрій Валерійович

П

Першотравнева з пров.- Водославський Іван Іванович

Польова – Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.

Підлісна – Бойчук Василь Олексійович

Пархоменка – Рудий Олександр Валерійович

Піонерська – Равлюк Лідія Георгіївна

Промислова – Дарабан Катерина Степанівна

Пушкіна з пров. – Равлюк Лідія Георгіївна

Південна – Дарабан Катерина Степанівна

Прутська – Оленюк Анатолій Вікторович

Пляжна – Чоботар Роман Романович

Полтавська з І-ІІІ пров. – Конечний Юрій Валерійович

Переяславська – Гадинко Олександр Олександрович

Підгірна – Корецький Йосип Степанович

Подольська – Конечний Юрій Валерійович

Прикарпатська – Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.

Р

Річкова з пров. – Войцицька Світлана Станіславівна

Ропчанська Бойчук Василь Олексійович

Реутова – Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.

Руднєва – Олексюк Павло Мірчович

Райдужна – Сокирко Іван Євстафійович

С

Сагайдачного– Антонюк Василь Степанович

Сонячна – Бойчук Василь Олексійович

Старицького – Бойчук Василь Олексійович

Садова – Бойчук Василь Олексійович

Сторожинецька – Бойчук Василь Олексійович

Стефаника – Оленюк Анатолій Вікторович

Січових Стрільців – Трояновський Тодор Ілліч

Смаль-Стоцького – Трояновський Тодор Ілліч

Степова – Дарабан Катерина Степанівна

Сіретська – Сокирко Іван Євстафійович

Сунична – Чоботар Роман Романович

Т

Толстого- Антонюк Василь Степанович

Тиха- Антонюк Василь Степанович

Табірна з пров. – Сокирко Іван Євстафійович

У

Українська – Євдокименко Анатолій Олександрович

Л.Українки – Матейчук Ігор Григорович

Ф

І.Франка– Антонюк Василь Степанович

Фрунзе Рудий Олександр Валерійович

Федьковича – Равлюк Лідія Георгіївна

Фізкультурна – Равлюк Лідія Георгіївна

Ю.Фучика – Олексюк Павло Мірчович

Х

Б.Хмельницького:3-55,57,59 – Дарабан Катерина Степанівна

Б.Хашдеу – Кричка Наталія Володимирівна

Б.Хмельницького:56,58,58а,60-198 – Кричка Наталія Володимирівна

Хотинська – Равлюк Лідія Георгіївна

Б.Хмельницького пров., І пр. – Дарабан Катерина Степанівна

Б.Хмельницького з І-ІІ пров. – Кричка Наталія Володимирівна

Ч

Чернівецька:1-85, пров., І-ІІ пр.- Шульгіна Ганна Василівна

Чкалова – Матейчук Ігор Григорович

Чернівецька:86-170 – Антонюк Василь Степанович

Л.Чайкіної з пр., І-ІІ пр. – Сокирко Іван Євстафійович

Чапаєва:2,2а,4,6,8,12,14,20,30 – Євдокименко Анатолій Олександрович

Чугуніна Сокирко Іван Євстафійович

Чапаєва: 3б,5,5а,7,7д,9-11 – Беленчук Альона Олексіївна

М.Черемшини – Трояновський Тодор Ілліч

Чапаєва: 13,13а,15-19,21-25 – Багрій Віктор Іванович

П.Чубинського – Оленюк Анатолій Вікторович

Чаплигіна:1-46,48-118 – Панкратова Ірина Петрівна

Чехова – Гадинко Олександр Олександрович

Чаплигіна,47 – Матейчук Ігор Григорович

Чаплигіна пров. – Матейчук Ігор Григорович

Ш

Шухевича – Бойчук Василь Олексійович

Шептицького– Бойчук Василь Олексійович

Шевченка – Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.

Шмідта – Дарабан Катерина Степанівна

Шекспіра – Олексюк Павло Мірчович

Штирбу – Сокирко Іван Євстафійович

Шкільна з І-ІІІ пров. – Кричка Наталія Володимирівна

Я

Н.Яремчука – Равлюк Лідія Георгіївна

Яблунева – Конечний Юрій Валерійович

Якобашвілі з 1-4 пров. – Корецький Йосип Степанович

вул.40 років Перемоги – Антонюк Василь Степанович

Майдан Незалежності – Чоботар Р.Р.

вул.28 червня – Євдокименко Анатолій Олександрович

70 років Жовтня – Бойчук Василь Олексійович

Читайте також:  Міська рада нагадує за необхідність сплатити земельні податки та збори до 31 серпня
Категорія: Інформація
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

 

АРХІВ