Середа, Лютий 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Майстрині з Красноїльську розповіли про свої хобі

1

В сільській бібліотеці-філії №51 селища Красноїльськ, у приміщенні музею, відбувся світський захід “Хобі у твоєму житті”.

2

В заході взяли участь: провідний бібліотекар Даричук М.І., бібліотекар Істратій К.М., народні майстрині: Грозаву Олена, Плешка Наталія, Давидян Євгенія, Пламада Євгенія, Істратій Ганна, вчителька місцевої школи з трудового навчання Іліуц В.М., учні школи, директор школи Істратій В.М. і заступник голови селищної ради Скіпор С.В.

Народні майстрині поділилися власними захопленнями та уподобаннями, розповіли про свої досягнення та плани на майбутнє, а в кінці заходу подякували за цікаве спілкування та побажали всім щасливого Нового року і зимових свят.

Джерело: Сторожинецька ЦБС

Магазин Водолій
  • Гость: В Красноїльску є ще інші хоббі у людей крім кражі коней?
  • Гость: Красноїльськ їз своїми автентичними традиціями і хоббі може дати фору будьякому населеному пункту району та й думаю області взагалі. Про те, що саме красняни спеціалізуються на кражі коней я раніше не чув, та й вулиця Пушкіна далеко не характеризує весь Красноїльськ. Тому, Інокентій, не треба ображати все 10-тисячне населення славного і гордого селища. P.S. Сам ніякого відношення (родинних звязків, бізнесу або ще щось) до Красноїльська не маю, окрім того що поважаю і ціную його трудолюбивих і чесних жителів.