Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

До прочистки парку “Молодіжний” долучилися студенти коледжу

5

В парку “Молодіжний”, що по вул. Б. Хмельницького в Сторожинці, до прочистки зелених насаджень приступили студенти Сторожинецького лісового коледжу. Всі вони мають практику роботи інструментами та посвідчення лісорубів 5 розряду.

3

2

1

Студенти 4 курсу спеціальності “Лісове господарство” були направлені в парк на прохання мера міста за згоди адміністрації навчального закладу. В рамках технологічної практики групи по 10-12 студентів будуть прибирати, прочищати та зрізувати помарковані дерева в “Молодіжному”. Це дозволить їм покращити свої практичні навики.

4

В коледжі виробнича практика 4 курсу буде тривати ще два тижні. А на прибирання планують залучити студентів 3 курсу, у яких практика починається на початку травня.

Магазин Водолій
  • Гость: Очистка парку це добре ,ще б розрівняв Карп те що нарив коли крав шутр і пісок .,а потім розібритись з мойкою яка працює без дозвололу санстанції , і вся хімія і бруд з машин які миються зливаються в річку ,тоді може і біля парку був би пляж нормальний . А так зараз порядок зроблть а Маніліч мусор туда буде опять вивозити , автобусники і ті з мойки будуть знов парк на дрова рубати і пордку ніколи не буде