Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Податківці долучилися до акції “За чисте довкілля”

2

Днями колектив ДПІ у Cторожинецькому районі, як і працівники інших бюджетних організацій міста, долучилися до щорічної акції “За чисте довкілля” та Дня благоустрою територій населених пунктів, взявши участь в прибиранні прилеглої до приміщення інспекції території. Це щорічна акція з прибирання засмічених зон та місць громадського відпочинку.

Така акція є єдиною, в якій беруть участь жителі усіх регіонів та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто і зробити свій внесок в покращення екологічного стану планети. Метою акції є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом об’єднання громадського, комерційного та державного сектору для прибирання своїх населених пунктів.

1

В ході цього заходу прибрані залишки опалого листя та сухої трави, сміття, що знаходилось біля інспекції, покращивши естетичний та екологічний стан довкілля.

Магазин Водолій
  • Гость: Ой велике діло! Всі організації у місті прибирають свою територію, а ця за останні роки так себе скомпроментувала, що нікому не цікава. Жодного коментаря немає ні на один матеріал, жодного. Сподіваємось, що після реорганізації цієї служби буде інакше.
  • Гость: Ну так ви питайте, щоб вам відповідали