TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Управління освіти взяло “Гран-Прі” обласного фестивалю “Чисті роси”

Перемога в "Чистих росах"

В другій декаді травня відбувся Гала-концерт обласного Фестиваль дитячої та юнацької творчості “Чисті роси” серед загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. У Фестивалі взяли участь 190 загальноосвітніх, позашкільних та 11 професійно-технічних  навчальних закладів області загальною кількістю більше 4000 учасників.  На огляд журі було представлено 52 вокальних ансамблі, 98 солісті-вокалістів, 72 хореографічних колективи, 11 оркестрів, 29 інструментальних ансамблів, 25 солістів-інструменталістів, 9  циркових колективів та окремих виконавців.

Цей захід засвідчив засвідчив, що в ЦДЮТ та навчальних закладах Сторожинецького району на належному рівні розвинуте вокальне, хореографічне та інструментальне мистецтво. Вихованці Сторожинецького ЦДЮТ та ЗНЗ району продемонстрували майстерне володіння комплексом вокальних навичок, культури сценічної та виконавської майстерності.

Обласне журі  у травні ухвалило рішення визнати переможцем та володарем Гран-прі обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості “Чисті роси” серед загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів – управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької райдержадміністрації.

Наші краяни були відзначені журі наступним чином:

“Вокальне мистецтво”

  • Ансамблі
    • ІІ місце – вокальний квартет “Енні” Кам’янської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сторожинецького району, керівник Довбенчук Іван;
  • Солісти (естрадний спів), молодша вікова категорія:
    • ІІІ місце – Григорович Катерину, ученицю Сторожинецької гімназії, керівник Шкурган Тамара Мар’янівна;
    • ІІІ місце – Лосік Софію, ученицю Сторожинецького ліцею, керівник Олеся Франків-Атодирес;
  • Солісти, середня вікова категорія:
    • І місце – Фуштея Богдана, вихованця студії “Рідна пісня” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Шкурган Тамара Мар’янівна;
    • І місце – Черней Катерину, вихованку студії “Рідна пісня” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Шкурган Тамара Мар’янівна;
    • ІІ місце – Савчук Анастасію, ученицю Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст., керівник Шкурган Тамара Мар’янівна;
    • ІІ місце – Флорю Марію, вихованку студії “Рідна пісня” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Шкурган Тамара Мар’янівна;
    • ІІІ місце – Прокопенко Наталію, ученицю Сторожинецького ліцею, керівник Франків-Атодирес Олеся;
  • Солісти, старша вікова категорія:
    • І місце – Собка Івана, учня Бобовецького навчально-виховного комплексу Сторожинецького району, керівник  Мітенко Галина;
    • І місце – Руденко Катерину, ученицю Сторожинецької гімназії, вихованку гуртка “Вокальний” центру дитячої та юнацької творчості, керівник Леонтій Петро;
    • ІІ місце – Білавчука Степана, вихованця Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Фіріч Анатолій;
    • ІІ місце – Геву Анастасію, вихованку студії “Рідна пісня” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Шкурган Тамара Мар’янівна.
Читайте також:  Сторожинецький Центр дитячо-юнацької творчості оголошує набір учнів

“Хореографічне мистецтво”

  • Сучасні танці, старша вікова категорія:
    • І місце – танцювальний колектив “Джерельце” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Хмурич Інна;
    • І місце танцювальний колектив “Перлина” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Хмурич Інна;
  • Народні танці, середня вікова категорія
    • І місце – зразковий колектив “Мугурєл” Верхньопетровецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Сторожинецького району, керівник Пінтеску Олена;
  • Народні танці, старша вікова категорія:
    • І місце – хореографічний колектив “Мугурєл” Нижньопетровецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Сторожинецького району, керівник Балан Мар’яна;
    • І місце – танцювальний колектив “Перлина” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Хмурич Інна;
  • Бально-спортивні танці
    • ІІ місце   колектив бально-спортивного танцю “Денс старс” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Іліка Віталій;

 “Інструментальне мистецтво”

  • Духові оркестри
    • І місце – оркестр духових інструментів Кам’янської загальноосвітньої школи Сторожинецького району, керівник Михайло Березовський;
  • Оркестри народних інструментів
    •  І місце – оркестр духових інструментів Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району, керівник Михайло Березовський;
  • Ансамблі народних інструментів
    • ІІ місце – ансамбль сопілкарів “Калинова сопілка” Новобросковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сторожинецького району, керівник Калямон Іван;
    • ІІ місце – ансамбль народних інструментів Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Фіріч Анатолій;
  • Вокально-інструментальні ансамблі
    • ІІ місце вокально-інструментальний гурт “Безсоння” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Леонід Булавін;
    • ІІ місце вокально-інструментальний гурт “Альт” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, керівник Леонід Булавін;
  • Інструментальні ансамблі
    • І місце – інструментальний квартет Слобода-Комарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Сторожинецького району, керівник Калямон Іван;
    • ІІ місце – ансамбль “Флорь де бусуйок” Чудейської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Сторожинецького району, керівник Романюк Лілія;

“Циркове мистецтво”

  • Оригінальний жанр, середня вікова категорія:
    • ІІ місце – групу «Ексцентрик» Чудейської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Сторожинецького району, керівник Биндю Олена;
  • Оригінальний жанр, старша вікова категорія:
    • І місце – Колісник Христину-Ювеліну, ученицю Тисовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Сторожинецького району, керівник Цікал Надія.

Вітаємо переможців!!!

Джерело: Сторожинецький ЦДЮТ

Категорія: Культура
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ