Неділя, Лютий 18
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Децентралізація. Збори громади міста Сторожинець

2

Сьогодні, 30 травня 2016 року, в актовому залі КП “Сторожинецьке ЖКГ” відбулося громадське обговорення проекту Сторожинецької громади. Вів збори міський голова Микола Карлійчук, запрошені були всі бажаючі.

3

Також участь у заході взяв директор Чернівецького Офісу Реформ Ігор Баб’юк, якій відповів на питання присутніх.

1

Після довгого та емоційного обговорення більшістю голосів було вирішено прийняти проект рішення по об’єднанню. Завтра, 31 травня, він повинен бути розглянутим сесією Сторожинецької міської ради.

Магазин Водолій
  • Гость: Залишається одне, привітати всіх з початком кінця Сторожинецького району! Запамятайте тих хто сьогодні голосував за обєднану громаду! Через два роки вони найбільше будуть кричати про скороченя робочих місць в освіті і медицині, в сфері управління і соціального захисту, про закриття і переведення в нижчий ранг обєктів освіти, охорони здоровя... Запамятайте їх, буде потім на кого плюнути!!!
  • Гость: Які буряки зібрався "виробничник з 20-річним стажем" вирощувати в Слободі-Комарівцях. Одна з найбільш трудоємких культур на які переробні підприємства Чернівецької області має поставлятися, які такі невідомі загалу цукрові заводи підпільно працюють на Буковині? Невігластво і популізм! Жодних економічно обгрунтованих даних!!! Такі питання вирішуються перш за все юристами і економістами-фахівцями!!! Де відповіді на питання по організаційній структурі, по наданню адміністративних, освітніх, медичних, соціальних послуг!!! Як майбутня структура зможе забезпечити надання вищеперерахованих послуг? Питання, питання, питання... А відповіді - вершина непрофесійності і некомпетентності!!!
  • Гость: Мені цікаво, що було ОБІЦЯНО тим 9-м головам сільських рад?! Вони же всі втратять свої посади, своє насиджене місце роботи.. Як відреагували мешканці тих сіл на звістку, що їх землі будуть передані громаді?
  • Гость: Да, Моїсею нас ще водити і водити, цією пустелею тупості
  • Гость: Особливо сподобалось, як шаноуний "відповідав" на запитання. Було поставлено 3 конкретних запитання, він навіть не спробував на них відповісти, все торочив про необхідність об'єднання і про те, як він не боїться за своє крісло. Після цього запитання міському голові ставити уже сенсу не було, в силу крайньої тупості останнього.