TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Урочистості з нагоди ювілейної річниці Конституції України

1

28 червня 1996 року Верховна Рада України 315 голосами “За” ухвалила основний закон країни – Конституцію, яка закріпила правові основи незалежної держави, її суверенітет, територіальну цілісність, права людини та громадянина.

Вчора, 24 червня 2016 року, в районному Будинку національних культур відбулися урочистості з нагоди ювілейної, 20-ї, річниці з для прийняття Конституції.

2

Під час заходу слово взяв голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош, після чого разом з головою Сторожинецької райради Іваном Лосіком вручили спільні грамоти визначним діячам району.

По завершенню урочистої частини присутнім було продемонстровано виставу режисера Тетяни Кокошиної за твором Івана Драча “Криниця для спраглих”, прем’єра якої відбулася на огляді-конкурсі “Буковинська театральна весна – 2016”.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ