Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Нарада в кабінеті голови райради щодо стану доріг в районі

1

Вчора, 24 червня 2016 року, в кабінеті голови Сторожинецької районної ради Івана Лосіка відбулася нарада з представниками дорожніх та експлуатуючих організацій щодо проблемного стану доріг в районі, на якій були присутні заступник начальника Дністровсько-Прутського БУВР Валерій Воробець, заступник голови Служби автомобільних доріг Чернівецької області Петро Харлашко, начальник Сторожинецького МУВГ Сергій Лосік та начальник Сторожинецького автодору Анатолій Баяк.

2

Присутні обговорили шляхи вирішення кризових для дорожнього господарства питань. Зокрема, зазначалося що однією з головних проблем є недостатнє фінансування. За результатами зустрічі було вирішено через тиждень провести розширену нараду за участі сільських голів щоб обговорити можливість ремонту доріг через співфінансування від місцевих рад.

Магазин Водолій
  • Гость: Да, повністю тупа і "безмыслення" нарада. Люди все своє життя просиділи на бюджеті ні разу не заробивши ні однієї копійчини. Чекають щоб їх почули, дали грощей для деребану. Сором пане Харлашко. Ви з дорожної організації району зробили "каку". Що Ви розказуєте статистику. Женіть баяка з фірми поставте людину, яка дружить з головою, а не красти солярку на ходках. Хоч хтось з ващих архарівців бачить що робиться на ремонтах доріг зокрема Зруб-Комарівський, Я завжди знав що КРаЗ десяти кубовий а не трех. Поїдьте на Костенці. Срамота. Іван Іванович забудьте про ці фірми, як страшний сон, створіть дорожну фірму для району нову, яка буде займатися дорогами району і люди будуть мати роботу і Вас пам ятати добрим словом.
  • Гость: Дідісю, ти так кажеш ніби Іван Івановича не з цієї самої системи і не займався все життя тим про що ти мовчиш! Ціль і мета наради підготуватись і нагнути голів СР де є ще кошти спрямувати їх на підтримку дорожніх служб!!!
  • Гость: Ти прав 100%. Просто Лосик в другому човні. Тому кажу створити комунальну дорожну службу, а все решта побоку. Досить годувати трутнів.
  • Гость: […] доріг в районі обговорювали на нараді з представниками дорожніх та експлуатуючих орг…в кабінеті голови Сторожинецької районної […]